Kiedy przesyłka powinna dotrzeć?


(Porchekarera) #1

Witam.

Dziś koło godziny 17.00 zamówiłem słuchawki z komputronika, dostawa poprzez kuriera. I tutaj mam pytanie w przeciągu ilu dni przesyłka powinna dotrzeć możliwe, że otrzymam ją do 2 dni czy raczej później?


(Cedar) #2

Jeśli zamówiłeś około 17 to pewnie przesyłka zostanie wysłana nie wcześniej niż jutro, w soboty zwykłe przesyłki nie są dostarczane, więc wygląda na to, że w poniedziałek powinna być u Ciebie. Powinna...

PS. Wiesz może jaką firmą kurierską wysyłali? Z jakiego miasta jesteś?


(Porchekarera) #3

Jestem z Goczałkowic, jest to w połowie wieś :?

Jedyne informacje to kurier dhl ale to pewnie nie to?


(Godlike) #4

Jeszcze zalezy czy to co zamowiles mieli na miejscu czy musza to sciagac z jakis swoich magazynow. Jesli mieli to jest spora szansa ze powinno byc w poniedzialek, a jesli nie to poczekasz pewnie do tygodnia.


(Cedar) #5

Tak, to to - http://www.dhl.com.pl

DHL powinno dostarczyć na poniedziałek bo nie maja jakiegoś rozróżnienia małe duże - miasto (Z tego co pamiętam to chyba TNT tak ma)

Spytaj się ich czy wysłali i poproś o numer listu przewozowego, będziesz mógł sprawdzić co dzieje się z przesyłką:

http://www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej/

-- Dodane 23.07.2009 (Cz) 22:04 --

"Magazyn" nie musi wysyłać do sklepu, który przyjął zamówienie tylko może wysłać bezpośrednio do klienta ale może być też tak jak piszesz.


(Godlike) #6

Troche od tego czasu juz minelo ale kiedy ja u nich cos qpowalem to droga byla wlasnie taka; magazyn->sklep->qrier->ja. Niestety trwalo to cholernie dlugo, ale byc moze do tej pory sie poprawili. Ja pisze tylko jak bylo :wink:


(Kpc21) #7

Każdy kurier chętniej dowozi paczki w obrębie dużych miast (gdzie ma nawet po kilku klientów na jednym osiedlu), niż do małych miast i wsi (musi jeździć od domu do domu, a czasem od wioski do wioski, których nawet nie obejmuje mapa GPS-u). Więc staraj się być w domu, kiedy przyjdzie paczka, bo kurier raczej nie będzie chciał do ciebie jeździć po kilka razy, i będzie cię czekać odbiór w siedzibie firmy kurierskiej.