Kiedy się pojawi sp2 do visty?

Witam czy nie wie ktoś kiedy będzie dostępny sp2 finalny dla windows vista??

Miał być udostępniony w maju,tylko że maj się powoli kończy a tu głucho.Subskrybentom MSDN (czy jak to się tam nazywa) udostępniono finalną wersję 30 kwietnia,a o zwykłych użytkownikach chyba zapomnieli.

Nom dokładnie miał być w Centrum pobierania w Maju a nie ma nawet śladu. Ja jednak mam zainstalowany SP2 RTM PL. Jednak linka na forum nie mogę dać.

pakierhakierxd , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

a nie wiecie może po mniej więcej jakim czasie od ukazania się oficjalnie SP2, MS wyda gotowy system Vista SP2?

chyba, że znacie jakąś skuteczną metodę integracji SP2 z płytką instalacyjną Visty?

znalazłem jakiś opis po angielsku, ale tam trzeba się bawić w wirtualne maszyny, itp.

Skuteczna metoda to ta,którą znalazłeś.Użyłem jej w ramach edukacji do integracji SP2 RC i jakoś się udało.Trzeba przyznać,że to czasochłonny proces.Integracja SP1 była możliwa w vLite,ale chyba projekt “umarł” bo od dawna nie wydają żadnych nowych wersji,tak samo jest w przypadku nLite.

Innym wyjściem jest zainstalowanie Visty SP1,na nią SP2,wyczyszczenie systemu (lub nie) z kopii,które utworzy sobie SP2 podczas instalacji,polecenie compcln.exe w konsoli,aktywowanie systemu i wykonanie obrazu partycji.Czasu zajmie to więcej ale potem można go sporo zaoszczędzić przywracając czysty system zaledwie w kilka minut.

właśnie próbuję integracji tym sposobem, zobaczymy co z tego wyjdzie :slight_smile:

SP1 dało się zintegrować w vLite, ale ponoć przysparzało to wiele problemów, często system był nie użytku,

więc nawet jeśli wyjdzie nowsza wersja vLite to jej i tak nie użyję :slight_smile: