Kiedy stanieją procesory AMD?

Kiedy stanieją procesory AMD Athlon 64 x2 ??

bo mam zamiar kupić 4000+ ale czekam aż stanieją…

są jakieś informacje?

bo chyba od dwóch miesięcy cena zatrzymała się na 180-200zł…

PS. nie polecajcie mi c2d albo dc bo nie chce ich… nie pytajcie o budżet bo już podzespoły znam tylko jeszcze muszę je kupić :slight_smile:

Musze cię zmartwić , już nie stanieją AMD wycofuje X2 :frowning: .Robi miejsce na trzyrdzeniowce i cztero .

Teraz już będą powoli drożeć, gdyż nie będzie ich na rynku, staną się więc unikatami tak jak teraz Pentium 4 (3GHz na allegro po 300zl)

Nie rozumiem myślałem że już teraz X2 są wyjątkowo tanie.

Nie mówiąc że wydajność jest bardzo dobra lepiej weź teraz póki cena oscyluje się około 200 zł bo potem już nie kupisz.

A z technologią nie nadążysz ile te układy mają niecały rok ??

niedługo wyjdą procesory AMD Athlon 6x50 - 2 rdzenie z rewizji B3 następce AMD Athlon X2

architektura K8 jest już stara więc AMD zastępuje ją K10

6000+ kupiłem za 530 zł myślę że za miesiąc będą lekko niżej 5 stów ;]

kupno modelu X2 6000+ jest równe zeru - czemu? za 570zł można kupić Core2 Duo E8400 - który jest duuużo wydajniejszy i dużo mniej się grzeje :lol:

Akurat już cena podskoczyła o setke wyżej :stuck_out_tongue:

tja i do tego droższą płytę główną

proszę podaj mi płytę, która parametrami dorówna Asusowi M2N-SLI Deluxe.

:lol:

naughty_pawel Abit IP35 // Foxconn P35A/-S // DFI BloodIron P35-T2RL // MSi Neo2 FR i co powiesz?

a Athlona X2 6000+ Bije Pentium DC @2,5GHz przy dużo mniejszym poborze mocy i niższej temperaturze…

platforma AMD w obecnej chwili to tylko komputery budżetowe, gdy na płytę + proca mamy 300-350zł

to E8200 - też dużo wydajniej a chłodniej i dużo mniej prądu ciągnie

to jeszcze za drogo dla ciebie?

pojawia sie nowe procki to te co chcesz kupic stanieja :stuck_out_tongue:

Prosta zasada zbytu :x

To 200zł to jest dla Ciebie dużo na procka??, za tyle to niektórzy kupują słuchawki, z resztą nie kupuj tego modelu amd co napisałeś (X2) bo już wychodzi z produkcji, poczekaj lepiej i kup sobie coś z 2 lub 4 rdzeniami.

odnośnie układów scalonych jest pewne prawo tzn: PRAWO MOORE’A: http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Moore’a

Dino1992 , a x2 ile ma rdzeni ??

Co do tematu to raczej nie stanieją … niedługo wejdą te 3 rdzenie w cenie X2 a wydajność będzie zapewne większa …

Ceny procesorów AMD, i tak są dosyć przystępne moim zdaniem.

Co do obniżki cen tychże procesorów… zajrzyjcie -->> TUTAJ