Kiedy wraca Shoutbox?


(pocolog) #1

Zniknął bez zapowiedzi ani informacji kiedy wróci. Jest w ogóle plan jego powrotu, a jeśli tak to kiedy?


(tomekb) #2

Kiedy autor usunie błąd.

Tutaj jest dyskusja na ten temat, dwa dni temu napisal “will get a fix out as soon as I can put some time into it” :wink:


(pocolog) #3

Przy następnej aktualizacji może się okazać, że całe forum nie wstanie i będziemy czekali na poprawkę. Może nie warto tak się spieszyć z instalacją wychodzących wersji? To tylko moje niezobowiązujące przemyślenie :stuck_out_tongue:
ps.
Można by w celu testowania nowości otworzyć jakąś subdomenę np test.forum.dobreprogramy.pl i dać dostęp zainteresowanym, bo rozumiem że ciężko przed aktualizacją wszystko samemu posprawdzać, a chętni na pewno się znajdą.


(Domker) #4

Na w wersji mobile niech trochę odchudzi tego shoutbox’a, bo SD 820 ledwo wyrabia (nie licząc drenowania baterii) :smiley:


(Radek68) #5

Dla mnie najlepiej jakby w ogóle nie wracał.


(tomekb) #6

Do czasu, aż któraś poprawka będzie usuwać istotny błąd w zabezpieczeniach :stuck_out_tongue: :wink:


(tomekb) #7

Eee, fajny jest. Fajnie byłoby jednak móc sobie go wyłączyć.


(Blacklord) #8

Za ile czat wróci?
Ja zdążyłem na 6 dni trafić do szpitala na neurologie i zdążyli mi zrobić tysiące badań w tym rezonans xD
Coś nam się twórca wtyczki obija :wink:


(rgabrysiak) #9

:grin: sorry, nie mogłem się powstrzymać.


(pocolog) #10

@Blacklord Jaką chorobą jeszcze nam się pochwalisz? :stuck_out_tongue_winking_eye:


(Blacklord) #11

Mózg zdrowy tylko z głową coś nie tak :wink:
Na szczęście to nic co zagraża życiu. Powiedziała mi, że to tylko bóle głowy i kiedyś niedowład prawej części ciała sam przejdzie xD

Także pozostały tylko alergie, zatoki, polipy, całoroczny alergiczny nieżyt nosa, korzonki pod łopatkami, bóle głowy, zawroty i najgorsze z najgorszych lekkie/średnie/porządne* zboczenie :stuck_out_tongue: oraz ogólnie coś nie tak z głową(ale taki już jestem od urodzenia, od samego początku inny od wszystkich) xDDDDDDDD

*niepotrzebne skreślić


(tomekb) #12

Nie bardzo rozumiem, co tym chciałeś wytknąć…


(Blacklord) #13

Najpewniej szybkość w rozwiązywaniu problemu :wink:


(tomekb) #14

Nie my rozwiązujemy ten problem. Czat to wtyczka do forum, którą hobbystycznie tworzy autor. Gość poświęca swój czas, żeby zrobić fajny dodatek. Dodatek ma problemy z najnowszą wersją Discrouse. Autor stara się to poprawić, ale ma problemy i w tym grzebie.


#15

A wy uparcie korzystacie na forum z czegoś co prawie cały czas ma problemy i co chwilę to wyłączacie. Później włączacie, żeby okazało się że jednak ciągle to coś się pieprzy i znowu wyłączacie.


(tomekb) #16

Pojęcie “co chwilę” jest jak widać mocno pojemne :wink:


(Blacklord) #17

O to to, byłbym za takim rozwiązaniem aby najnowsze bulidy testować po za organizmem żywym. Jako testerów zrobić największych “marudów” xD i niech sprawdzają :wink:


(rgabrysiak) #18

Zwyczajnie odpowiedziałem na pytanie. Niestety obecny skrypt forum traktuje cytaty jako pusty post, więc chcąc nie chcąc musiałem coś dopisać. Ot cała filozofia.


(krystian3w) #19

Można zrobić cytat bez autora i nakierowania na post w temacie - wtedy przechodzi (markdown (>...), bbocde ([quote]...[/quote]), html (<blockquote>...</blockquote>)).

Mniej ładna metoda to spacja twarda (wstawiona encją), pole code z zwykłą spacją (` `) czy obrazek png 1x1 (przezroczysty) - ostatnia najwięcej robi kłopotu coś rozciąga obrazek i wstawia się w wymiarach 300x300.


(rgabrysiak) #20

Dziękuję za informację.