Kiepska jakośc generowanego filmu


(Cubasek Martins) #1

Mam problem z generowaniem filmów w programie Koala Film Studio 2.5. Otóż po wygenerowaniu projektu filmowego pojawia się kiepski obraz (obraz jest "poprzecinany", "wykratkowany"). Wcześniej mi się to nie zdarzało. Od pewnego momentu problem występuje za każdym razem. Stosowałem takie same ustawienia w opcjach generowania jak za czasów, kiedy z generowaniem filmów nie bylo problemów. Będę wdzięczny za wskazówki.


(Lukaszk 89) #2

Reinstal+czyszczenie rejestru?


(Cubasek Martins) #3

Proponujesz sformatowanie ? W jaki sposób mógłbym bezpiecznie wyczyscic rejestr i czy ta czynnośc nie spowoduje to poważniejszych konsekwencji ?


(Chillout) #4

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... r+2.06.567 - opcja rejestr.

Program jest bezpieczny.


(Cubasek Martins) #5

Skorzystalem z tego programu, co proponowales. Niestety, ta operacja nie przyniosla pozadanego skutku. Juz kiedys z tego programu korzystalem. Najpierw wybralem "analize", potem "Uruchom Cleaner", nastepnie w rejestrze "skanuj ..." > "napraw ...". Czy masz/ macie inne pomysly na rozwiazanie tego problemu ?


(Lukaszk 89) #6

Uninstal program->Przeczyść rejestr CCleaner'em->Usuń pozostawione przed deinstalator 'resztki'->reset kompa i zainstaluj ponownie.

W takiej kolejności wszystko robiłeś?


(Agatonster) #7

Paolon ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Cubasek Martins) #8

Dzięki za wskazówkę tyczącą się odinstalowania programu. NIe odinstalowywałem tego programu, gdyż o tym nie pomyślałem. Problem rozwiązany i dodatkowo rozwiązała się pewna usterka dotycząca niewyświetlania się tekstu w menu programu. Odinstalowałem program i wykonałem powtórnie operację w CCleanerze.