Kiepska jakość streamów na twitchu,yt,spadki fps w grach

Od jakiegoś czasu zaobserwowałem ,że na kompie mojego brata spadła jakość streamów na twitchu(praktycznie nie da się oglądać) i spadki fps w lol-a(normalnie to jest w okolicy 30-40 a przy jakiejś większej walce to około 10).Na youtube przy filmikach w HD ma spore problemy ale przy zwykłem jakości też ma problemy.Kiedyś używałem tego kompa i było w miarę dobrze ale gdy przerzuciłem się na lapka to nie zwracałem uwagę na pracę komputera.Ogólnie to był po formacie,stery są najnowsze,w środku wyczyszczony,karta się nie grzeje.

Windows XP SP3 AMD Athlon 64,1800MHz (9x200)2800+

RAM 1,5GB Nvidia Geforce 9600GT (512MB)

Płyta główna: K8N62140_K8NF4G-SATA2 BIOS P1.40 od Asrocka

Zasilacz: take me 350

Cześć

Komputer ma dość słabe parametry, do tego brakuje w nim zasilacza (to co w nim jest trudno nazwać zasilaczem).

Próbowałeś zainstalować nowszą bądź starszą wersję Adobe Flash Player?

Na każdej przeglądarce występują w/w problemy?

Co dziwne okazało się że to tylko wina chroma,sprawdziłem na mozilli i działa o wiele lepiej chociaż czasem są zmiany jakości,flash player aktualny.Ogólnie to ten komputer ma już swoje lata,wymieniałem w nim najpierw zasilacz,potem kartę,dokupiłem ramu i zmieniłem dysk.

Cześć

Więc można powiedzieć że problem rozwiązany. Albo znaleziony sposób na jego obejście. :wink:

Dość niefortunny wybór, trzeba było kupić markowy zasilacz.