Kiepskich macie tu moderatorów!

(Syla...) #1

Jeszcze nie spotkałam się z takim brakiem szacunku na żadnym forum jak na tym! !!

Moderator najpierw wyrzuca mojego postu z powodu braku polskich znaków (krótkowzroczny człowieku, niektórzy piszą zza granicy, gdzie nie ma zainstalowanej polskiej klawiatury! !!

A potem przywala się, że wpisuję swoje zapytanie ponownie! buehehehe

Żeby chociaż odpowiedzieć merytorycznie potrafil! !!

No cóż, są ludzie i stołki!

Kiepska to raczej Ty jesteś. Prosiłaś o pomoc z pirackim systemem, Twój temat trafił do śmietnika. A zapoznałaś się chociaż z regulaminem, który zaakceptowałaś rejestrując się na tym forum?

(Syla...) #3

ciekawa jestem czy wszyscy forumowicze z tego forum mają oryginalne systemy.

Ok, nie dziekuję za pomoc. Dałam sobie radę sama!

(Dew Z) #4

...a TY niby nie szukasz ??

(Monczkin) #5

Syla... nawet nie chce mi się tego komentować. Zanim zaczniesz zgłaszać anse co do moderacji lub zasad panujących na tym forum, to zapoznaj się z regulaminem i zasadami tego forum.

Jako, że jesteś tu nowa, więc skończy się to bez konsekwencji. Tym niemniej, następny taki wyskok zostanie potraktowany zgodnie z regulaminem. Nikt tu nie ma czasu i ochoty na toczenie bezpodstawnych i jałowych dyskusji. Zanim zaczniesz zastanów się czy warto. Jeżeli oczekujesz szacunku, to zacznij go okazywać innym. Jak na razie jesteś dla mnie dzieckiem neostrady, któremu powinni zabronić dostępu do sieci.