Kiepskich macie tu moderatorów!

Jeszcze nie spotkałam się z takim brakiem szacunku na żadnym forum jak na tym! !!

Moderator najpierw wyrzuca mojego postu z powodu braku polskich znaków (krótkowzroczny człowieku, niektórzy piszą zza granicy, gdzie nie ma zainstalowanej polskiej klawiatury! !!

A potem przywala się, że wpisuję swoje zapytanie ponownie! buehehehe

Żeby chociaż odpowiedzieć merytorycznie potrafil! !!

No cóż, są ludzie i stołki!

Kiepska to raczej Ty jesteś. Prosiłaś o pomoc z pirackim systemem, Twój temat trafił do śmietnika. A zapoznałaś się chociaż z regulaminem, który zaakceptowałaś rejestrując się na tym forum?

ciekawa jestem czy wszyscy forumowicze z tego forum mają oryginalne systemy.

Ok, nie dziekuję za pomoc. Dałam sobie radę sama!

…a TY niby nie szukasz ??

Syla… nawet nie chce mi się tego komentować. Zanim zaczniesz zgłaszać anse co do moderacji lub zasad panujących na tym forum, to zapoznaj się z regulaminem i zasadami tego forum.

Jako, że jesteś tu nowa, więc skończy się to bez konsekwencji. Tym niemniej, następny taki wyskok zostanie potraktowany zgodnie z regulaminem. Nikt tu nie ma czasu i ochoty na toczenie bezpodstawnych i jałowych dyskusji. Zanim zaczniesz zastanów się czy warto. Jeżeli oczekujesz szacunku, to zacznij go okazywać innym. Jak na razie jesteś dla mnie dzieckiem neostrady, któremu powinni zabronić dostępu do sieci.