Kierownica do XBOX 360

(Tliber) #1

Mam 2 pytania głównie do użytkowników konsoli XBOX360. Chcę zakupić takie cudo. Mam monitor LCD Sony SDM-E96D z DVI, ale nie jest on panoramiczny. Czy po podłączeniu do niego konsoli obraz nie będzie zniekształcony? I czy kierownica Logitech Wingman Formula Force GP będzie współpracowała z tym sprzętem czy będe musiał kupić nową kierownicę do XBOXa?

(Xpecet11) #2

Z tego co wiem, to Xbox 360 chyba nie obsłuży kiery. Co do obrazu, nie powinno być zniekształceń.

(ja.a.kto.inny?) #3

do xbox 360 są już wyprodukowane specjalne kierownice, a ta twoja powinna też działać. :smiley:

(Adrian Nawrocki) #4

Xbox 360. Ma kilka wad. Ja bym bardziej polecił PS3. No to coś da się zainstalować linuksa, czyli może służyć jak komputer. Z netem też nie ma problemu. Grafiką dużo się różni od Xboksa. PS3 to na razie najlepsza konsola. Ale fakt 1700 blach.

Pozdrawiam

(boczi) #5

kimipl proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji Zmień

(Pax555) #6

kimipl jeśli wyjście w kierownicy jest pod XBOX360 to pójdzie jak jest inne to nie zadziała

(Makro1993) #7

Pax

Eee... raczej będzie pod Xboxa360, bo tam sie podłancza kierownice bezprzewodowa albo jak już to na USB.

Inne wyjścia były w 1-szym Xboxie.

(Pax555) #8

aha, to sry bo myślalem że pod xboxa 360 tez takie same wejscia są

(Razor5001) #9

Jakie teraz są ceny Xbox'a 360 Premium w Warszawskich sklepach???Bo chciałbym zakupić tą konsole na Święta,wiem że to jeszcze długo ale już chce wiedzieć gdzie są najniższe ceny?