Kierownica - Problem

Witam, mam problem z moja kierownica “Speed Link 2in1 Silver Lighting Wheel” testowałem już ja na 2 grach, Test Drive Unlimited i NFS Underground 2. I w każdej grze nie ważne jak bardzo skręcisz kierownica koła zawsze skręcają się na max, albo skręcisz bardzo mało, a koła się ledwooo skręcają. Jak mogłbym to naprawic? Żebym mógł grac normalnie, bo się nie da w takim stanie. Tak jakby kierownica miała tylko 2 levele skrętu, bardzo mało, i max. Zmieniałem już w obu grach czułości itp, dużo nie dało.

paxton , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

o ile mi wiadomo tak już w kierach jest… ze niezaleznie ile kierownicą skręcisz to w grze i tak ci skreca na max:D no chyba że jestem zle poinformawany pozdro

No jak Ty w nfsie testujesz kierownice to się nie dziwie.:slight_smile: W takie gry gra się na strzałkach. Jeśli w pełni chcesz się cieszyć realizmem polecam GT Legends, GTR Evolution, serie GranTurisno(konsole) W tych grach masz 20 zakładek kalibracj kierownicy i wszystko, przewszystko da sie ustawić. obslugują nawet kierki 900 stopni tak jak w prawdziwych autach. Twoja ma chyba 250. Pozdro!