Kierunek studiów najlepszy dla działalności gospodarczej

Witam!

Uczęszczałem na Politechnikę Śląską przez 3 miesiące na AiR no i nie za bardzo chce studiować takie ścisłe rzeczy w sumie nie za bardzo potrzebne wg mnie. Wybrałem te studia z tego względu, że jak to się mówi “To dobry kierunek, będziesz po nim ustawiony”. Jednak nie zapewniał mi szczęścia.

Zrezygnowałem ze studiów i mam własną innowacyjną i ekologiczna agencję reklamową, chciałbym się dowiedzieć jakie studia powinienem rozpocząć oczywiście tym razem w systemie niestacjonarnym aby jak najbardziej przydały mi się do prowadzenia działalności.

Z jednej strony myślałem o Prawie aby uniknąć nieprzyjemności administracyjnych i prawnych, rozpoznawać kruczki itd. Z drugiej strony studia dotyczące handlu, marketingu i innowacji w prowadzeniu firmy też były by dobre.

Tak się zastanawiam czy nie ma studiów łączących tego wszystkiego, może jakieś zarządzanie?

Od razu chce powiedzieć, że nie szukam studiów aby dostać po nich pracę i nie interesuje mnie opinia “Jesteś na administracji? Nie ma na to zapotrzebowania, zostaniesz na lodzie”.

Pozdrawiam

Zamiast studiów zainteresuj się jakimś kursami

Co do prawa - od tego są prawnicy których się zatrudnia.

Weź sobie takie studia po których będziesz miał jakiś papier, czasem się może przydać, nigdy nie wiesz co będzie w przyszłości.