Kijek selfie jako statyw

Myślę nad małym statywem, który nie musi być lekki, ale będę mógł, go wszędzie ze sobą zabrać nie musieć nosić dłuuugiej torby jak na standardowy statywy.

Patrzałem za:

Który jest lepszy ? A może ktoś zna jeszcze inny mały i składany statyw do smartfona ? Ale taki solidniejszy do 100zł.

Mam od prawie roku tego Huawei:

  • jakość wykonania i ogólnie działanie (parowanie z różnymi telefonami - działa bardzo dobrze)
  • zasilanie baterią (mała okrągła, więc łatwo można wymienić i nie straci pojemności tj. akumulator po roku/dwóch - szczególnie jak mało się używa)
  • funkcja statywu - im wyżej tym mniej stabilnie (szczególnie jeśli uwzględnisz nierówną nawierzchnię i podmuchy wiatru, niemniej działa i da się zrobić ładne zdjęcia :slight_smile:
  • Xblitz nie wiem, czy ma odpinany pilot (w Huawei to jest plus do robienia fotek ze statywu)

Zakupiłem Xblitz SL4 PRO, zanim przeczytałem Twoją wiadomość.

Myślałem, ze to będzie cięższe i nóżki będą sensowniejsze. Ogółem jako kijek do selfii jest super inie wygina się, czuć jakość. Ale jako statyw… no nie bardzo :confused:
Będę kombinował jak nóżki dociążyć.

masz dwa tygodnie na zwrot / wymianę, jak kupowałeś w x-kom :slight_smile:

Nie wiem, skąd wiesz, ale fakt - kupowałem w x-kom. Nic innego w tej cenie nie dostanę do tego co mam obecnie. Wątpię, aby statyw Huawei miał solidniejsze nóżki, bo ogółem całość jest jeszcze lżejsza.

Szkoda, że nie ma małego statywu, który po złożeniu ma ~20cm i jest solidny/ciężki.

linki z x-kom były, więc przyjąłem za pewnik, ze x-kom :smiley:

Sama waga w porównaniu tych dwóch to 12 gramów:
https://www.x-kom.pl/comparison/379596,450692

zdjęcie pożyczone z jednej opinii na stronie x-kom:

Nóżki identyczne. Tutaj się tylko nieznacznie różni design :wink:

Gdybyś zauważył jakiś statyw malutki ze stali daj znać :smiley: