Kilka błędów, windows installer , usuwanie , recovery

Witam, mam nastepujace problemy z kompuetrem asus K53s, procesor intel i3, nividia geforce gt 520, windows 7

Chce usunąc jakis program i pojawia się blad. " wystąpił błąd podczas próby dezinstalacji programu … Mogł on wczesniej zostać odinstalowany" dzieje sie tak z kazdym programe, nie moge nic wgrywać, bo wyskakuje bład z usługa WINDOWS INSTALLER. mam orginalnego widndowsa i wlasnie po aktualizacji w windows update takie cos sie dzieje. poza tym nie mam kopii zapasowej i nie moge przywrocic systemu. Chcialbym calkowicie wrocic do ustawien fabrycznych ale nie mam takiej opcji jak wlacza sie komputer i wciskam F9. a mam tylko ten folder recovery, nie mam pojecia co teraz zrobic. jeszcze jak wchodze na niketore strony np facebook to nie wyswietalaja sie wszystkie zdjecia, miniaturki na chacie

proszę o rady

Do większości ustawień fabrycznych systemu powrócisz przy pomocy tego: http://majorgeeks.com/Tweaking.com_-_Wi … d7141.html

Po pobraniu uruchom, otwórz zakładkę “Step 4”, utwórz (w razie czego, ale nie musisz!) punkt przywracania systemu i kopię rejestru, potem ostatnia zakładka “Start Repair”, przycisk “Start”, wybierz wszystkie kratki ( Select All ) i “Start” po prawej stronie okna. Po wykonaniu roboty nastąpi restart komputera. Potem sprawdź co to dało.

zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

Czyli: załatw płytę z Windows 7, zainstaluj system na nowo z użyciem klucza z naklejki pod spodem laptopa, pobierz sterowniki ze strony ASUSa i wszystko będzie w porządku.

Jeżeli chcesz mieć coś na wzór kopii recovery, ale bez śmieciowych dodatków producenta laptopa, to zobacz np. Paragon. To działa w ten sposób, że instalujesz i konfigurujesz system, ze sterownikami, ze wszystkim co chcesz, potem robisz kopię, a potem - w razie potrzeby - możesz przywrócić.

Inne propozycje: jak-poprawnie-wykonac-backup-systemu-t504147.html?hilit=paragon program-tworzenia-backupu-jednym-pliku-t508423.html