Kilka laptopów do 2100 PLN

Witajcie

dostałem bojowe zadanie w stylu, mamy pieniądze, będziemy kupować nowe laptopy, 5 - 7 szt. poszukaj pan czegoś dobrego tyle, że to dobre ma kosztować max 2100 zł, ma mieć Windowsa (może być 10 home) oraz w cenie ma być cytuję “Jakaś torba i jakaś myszka” no i tu się już załamałem, najlepsze coś co znalazłem to:

niestety, odpadają wszelkie poleasingow sprzęty czy inne używane, mają być tylko nówki sztuki, pachnące po wyjęciu z pudła :wink: i to bynajmniej nie dla tego, że ja tak chce, tylko tzw. “polecenie z góry”.

Komputery te mają być wykorzystywane do podstawowych zadań typu internet, filmy edycja tekstu i kilka innych spcjalistycznych aplikacji jednak nie mających kosmicznych wymagań. Nie ukrywam, że albo źle szukałem albo się załamałem faktem, że w cenie 2000 zł nie ma w ogóle laptopów choćby z i5.

Przeglądałeś co oferuje Acer?
Poszczuj ich tym, może dopłacą :wink:
https://www.hitech.com.pl/acer-a515-fhd-i5-7200u-8gb-1tb-win10-15,6-1920x1080-bt-kamera-a515-51-563w-o_152391368.html

Nie jestem uprzedzony co do jakiejkolwiek firmy, masz coś konkretnego na myśli bo ogólnie sortując po cenie i minmalnych parametrach typu i3 i min 4 GB ram tam gdzie patrzyłem to nie wpadł mi w oko żaden ACER.

Acer Extensa 2540


Intel Core i3-6006U (2 rdzenie, 2.00 GHz, 3 MB cache)
8 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)
Intel HD Graphics 520
Windows 10 Home PL
Ekran matowy

Podstawa to procesor przynajmniej i3U do tego dysk SSD najlepiej. Celowałbym w HP 250 G5 i3-5005U/8GB/120SSD/DVD-RW Win10x
Wypada ponad budżet, procesor też nie jest najnowszy lecz wystarczy.

Taniej z matrycą FULL HD ASUS R541UA-DM1287T i3-7100U/4GB/1TB/DVD/Win10 FHD

Zapytaj też tutaj na forum u @x-kom.pl Być może przy 5-7 sztukach dostaniesz jakiś konkretny rabat.

Skoro już o HP mowa:

Witamy,

Jeżeli zdecydujesz się na zakup w naszym sklepie zapraszamy do naszego specjalnego tematu rabatowego Rabaty specjalnie dla czytelników forum dobreprogramy.pl
Postaramy się przygotować specjalną ofertę :slight_smile:

Pozdrawiamy x-kom

Dziękuję - napiszę ale nieco później, gdy będę już konkretnie wiedział ile tych laptopów ma być i gdy będę znał ostateczny budrzet na sztukę, możliwe bowiem, że uda się jeszcze nieznacznie go podnieść ale spokojnie :wink: za chwilę napiszę prywatnie dla siebie bo ja z kolei chcę wymienić podstawę stacjonarki więc może i dla mnie udałoby się zrobić jakiś rabat :wink: