Kilka MS Office2019 przypisać na jedno konto microsoft czy na osobne konta?

W firmie kupuję komputery z windows 10 i office 2019. Czy do każdego office2019 założyć osobne konto i przypisać do niego office czy też założyć jedno konto microsoft i do niego przypisać wszystkie office? Z tych komputerów będą prowadzone rozmowy w microsoft teams i ktoś mi powiedział, że przy założeniu jednego konta microsoft i przypisaniu wszystkich licencji office2019 nie będzie można uruchomić teams na wszystkich komputerach.

Chyba ten ktoś ma rację

Mój kuzyn słyszał od brata szwagra swojej ex, który to wie od kogoś, kto podobno znał kogoś, kto aplikował do MS i tam przez uchylone drzwi usłyszał, że najlepiej zadzwonić/napisać na czacie do MS.

Osobiscie wydaje mi sie, że problemem moze być przypisanie konta MS do komputerów, trudno, by jedna osoba zalogowała się 10 razy na ten sam czat. Rozwiązaniem, chyba, mogłybybyć konta lokalne. Zapytaj o to konsultanta, dla Ciebie 10 czy 20 osobnych kont będzie prowadziło do chaosu z ewidencja licencji…

Gdzie znależć ten numer telefonu do Microsoft?

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4051701/global-customer-service-phone-numbers