Kilka problemó z WinFast TV2000 Exspert

witam!!

kupile karte TV i mam porblemy

  1. mam tylko 1 ,2 i 3

  2. pilot nie dziala

3)nie mam dzwieku

4)nie mam TVN i polsatu!! pomocy!!

obraz na 1,2 i 3 mam

A dokładnie to jaka karta? Jak odbierasz TV? Kablówka, antena? Jaki system? XP czy Vista? :? Mam Winfasta PVR2000 i wszystko OK.

??? :o :o :o

Nic z tego, co napisałeś nie rozumiem. Może trochę jaśniej.

na pewno chodzi o:

1-tvp1

2-tvp2

3-tvp3

:slight_smile:

dobra panowie mam dzwiek :slight_smile: kurde ale glowienie sie :] ale nie mam polsatu i TVN a karte mam taka Leadtek WinFast TV2000 Exspert i pilot nie chce dzialac podlaczylem do tunera ten czujniki nadal nic!!

Sprawdź czy prawidłowo zainstalowałeś sterowniki, bo to jest trochę pogmatwane, sprawdź w instrukcji.

Jeżeli masz odbiór z anteny, w ustawieniach żródła TV ustaw “kabel”.

a jak sprawdzic czy stery sa dobrze zainst.??? mam na kabel :]

Chyba na “Antena”

hevet tez moze byc ale nadal nie mam TVN i polsatu :frowning:

Jak masz możliwość sprawdzenia częstotliwości tych kanałów np. w telewizorze to spróbuj je potem wpisać ręcznie w Winfast.

Na pewno na kabel, bo miałem taki sam problem.

Ale najprościej podłączyć pod antenę telewizor i sprawdzić odbiór kanałów.

dobra mam polsat i TVN!! ale jest problem z polsatem mam zaklocenia!! widac jakos obraz ale dzwieku nie ma!!

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN

mam do was prośbę podajcie mi namiary na polsat!!mam takie namiary 703250000 Hz kanal 50!! a wy jakie macie??

i mam zakłócenia!! i brak głosu :frowning:

Dresik a co zrobiles ze masz glos ?? Ja mam WinFast PRV2000

i mam glos na 20 z 53 kanalow :confused:

podlaczylem kabel z Tv do dzwiekowej i gra a jak nie masz na inych kanalch sprawdz moze bedziesz odbiera na innych!! kanalach!! ja mam polsat na 50 i nie mam dzwieku a mam na 25 i mam :slight_smile:

panowie ale mam problem z pilotem !!podlaczylem do tunera komorke!!z kablem i dusze i nic nie idzie!!