Kilka problemów. GG(błąd MFS02)/rundll/wredny Windows Mobile

Po pierwsze witam wszystkich, bo to mój 1 post tutaj, szkoda, że w tym dziale:)

Po drugie kilka istotnych informacji:

Mam Toshibę Satelitte A200 AE

System Windows Vista

Problem 1:

Nie wiem z czego on wynika. Korzystałem sobie z Gadu-Gadu(najnowsza wersja) swobodnie, aż tu ‘nagle’ pewnego dnia po prostu przestało działać:/ Mianowicie, gdy je odpalałem, pojawiał się błąd wspomniany w temacie, czyli MFS02 o treści:

Błąd MFS02. Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie. Czy chcesz ponownie uruchomić Gadu-Gadu z domyślnymi ustawieniami?

po wybraniu opcji “Tak” pojawia się komunikat:

Uszkodzona instalacja programu. Zainstaluj program ponownie, lub ściągnij i zainstaluj aktualną wersję ze strony www.gadu-gadu.pl

Nie pomogła reinstalacja, całkowite usunięcie z dysku, czy rejestru i ponowna instalacja. Nadal to samo:/

Problem 2:

Przy uruchomieniu komputera wyskakuje mi błąd:

rundlltk4.th.png

Jak się tego pozbyć? Co mam niby skojarzyć, jak nie wiem co z czym? :confused:

Problem 3:

Również przy uruchamianiu komputera wyskakuje komunikat, ale o innej treści:

windowsmobilegh7.th.png

Tu przynajmniej znam genezę problemu, niestety nie wiem jak się go pozbyć. Otóż chciałem zainstalować ręcznie jakieś sterowniki do odtwarzacza mp3 kolegi, którego system nie widział. Ale dałem sobie spokój z instalacją, bo znalazłem to czego chciałem, nie używając mp3 kolegi. Myślałem, że nie będę musiał do tego wracać, ale system upomniał się o mnie :twisted:

Dodam, że przedtem wszystko działało sprawnie i bezproblemowo. Skanowałem komputer w poszukiwaniu syfu za pomocą Nortona (aktualny)i Spybota: Search%Destroy. Nic nie wykryło. Może są one mało skuteczne. Zrobiłem także logi z HijackThis i SilentRunner’a, ale nie wiem, czy mam je wklejać. Proszę, pomóżcie :frowning:

Zainstaluj najnowszą wersję , następnie wejdź w właściwości i zaznacz zgodność z XP i “Uruchom jako Administrator”

Pozdr.

Napisałem wyżej:

Zrobiłem jak napisałeś (zaznaczyłem te opcje), ale nadal nie działa i wyskakują te same komunikaty jak podałem :confused:

Update: Pomogło wywalenie z Moich Dokumentów folderu Gadu-Gadu.

Ale inne w/w problemy pozostały :frowning: