Kilka problemów po instalacji aktualizacji windowsa

Zaczęło się od tego, że wczoraj wgrałem jakieś aktualizacje Windowsa, ponieważ nie mogłem wgrać net freamwork 3.0.Ale po wgraniu tych aktualizacji i uruchomieniu komputera ponownie wszystko się pozmieniało. Dźwięk przestał działać, dolny pasek zmienił wygląd, ni"e idzie kopiować plików.Chciałem to wszystko odkręcić ale gdy włączyłem przywracanie systemu wyskoczył błąd: Przywracanie systemu nie może chronić tego komputera.Uruchom ponownie komputer, a następnie ponownie uruchom Przywracanie systemu."Nie wiem co zrobić. Szukałem w googlach podobnych problemów ale nic. co mam zrobic?

WatsUp , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Proszę chociaż żeby ktoś mi pomógł z tym wklejaniem to przeniosę kilka plików na inne dyski i sformatuje komputer.

uruchom windowsa w trybie awaryjnym

@up Robiłem tak nie raz i nic nie idzie.Proszę o pomoc.

to z płyty instalacyjnej windowsa zainstaluj nakładkę, albo go napraw, jak naprawisz to skopiuj dane, format i instaluj na czysto

Nakładka czyli zainstalować jeszcze raz windowsa tak?A jak naprawianie to w tej konsoli to co trzeba wpisać żeby naprawiło??

nakładka = naprawianie, a konsolę sobie daruj, tylko żadnego formatu nie rób!

No ale jak włączam naprawę to mi wyskakuje taka jakby konsola.

Robi Ci się tak, bo nie wciskasz tego r co trzeba. Musisz wcisnąć enter, f8, poczekać aż instalator wykryje jakiego masz Windowsa i wtedy wcisnąć r.

Dodane 13.02.2011 (N) 22:27

Tu masz szczegółowo krok po kroku co i jak: http://helpc.eu/topic/1586-instalacja-nakladkowa/

Ok już mam naprawiony ale mam problemy ze sterownikami dźwięku. Są one na dysku, lecz dźwięk nie działa. Próbowałem ponownie je wgrać i nic nadal nie ma.

Start -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładki Audio oraz Głos

sprawdź czy masz wybraną kartę dźwiękową.

Jeżeli nie to wybierz ją -> Zastosuj -> OK.

Te zakładki są szare tak jakbym nie miał sterowników :frowning:

rozumiem, że karta zintegrowana z płytą? jeśli tak to sprawdź w biosie czy jest włączona

Jest włączone. Chyba będę musiał formata zrobić.

odinstaluj sterowniki, zrób restart i zainstaluj ponownie, format to ostateczność