Kilka problemów z firefox 3 beta 4

Witam, mam kilka problemów z fx’em 3 beta 4. Problemy występowały także we wcześniejszych betach i alphach tej przeglądarki. Oto one:

  1. Uruchamiam po raz pierwszy fx’a 3, patrze na menedżer zadań przy 4 otwartych kartach, i zużycie ramu jest faktycznie małe. Zamykam Fx’a, i uruchamiam go drugi raz i patrze 55 mb ramu przy jednej karcie!

  2. Kolejny problem jest jeszcze bardziej irytujący. Kiedy wchodzę na pasek narzędzi (historia, widok, narzędzia itd. ) i klikam na jeden z nich, lub więcej pozostają mi obramowania. Musze kliknąć jeszcze raz żeby to zniknęło. I jeżeli tak nie zrobię to ślady zostają nawet na pulpicie.

Co mam robić? Co jest nie tak? Jeżeli tak będzie u mnie w finalnej wersji? Proszę o porady (dodaje załącznik z obrazkiem sytuacji)

post-59194-13856533981177_thumb.jpg

Poczekaj na finalną wersję, przecież producent napisał, że jesto Beta i należy się spodziewać problemów.

Czy w Trybie Awaryjnym (Firefox’a nie systemu) jest tak samo? U mnie, takich problemów nie ma z tą wersją. Zużycie pamięci oscyluje w granicach 22- 40000 K (przy 4 kartach).

Uruchomiłem Fx’a w trybie awaryjnym (tak jak mówiłeś popula), zużycie ramu zmalało do 35 MB, ale obramowania dalej zostają. Jakieś kolejne porady?

TO - JEST - WERSJA - BETA

Tam muszą być jakieś drobne błędy…

Jeśli wykryłeś, pomóż je załatać, poślij zgłoszenie o błędzie do Mozilla Foundation. W następnej wersji będzie naprawione.