Kilka problemów z Win XP Home

  1. jak wykasować programy z autostartu (CClaner nie skutkuje, po uruchomieniu mam znowu ze 12 programów) bez kasowania i ponownego wprowadzania?

  2. jak wprowadzić sterownik karty ALC na płycie ATA (po przeformatowaniu dysku)? Myślałem że Win XP Home sam wyszuka … Mam uruchomić WDM A378 z tej strony?

  3. Jak wykasować wpisy napłycie przed startem z kilku systemów (były dwa dyski) i ograniczyć czas oczekiwania?

  4. Na laptopie mam dwa systemy (obok Linuxa wrzuciłem Win XP) i nie widzę przy włączaniu Linuxa - przedtem wprowadzałem chyba w odwrotnej kolejności i miałem możliwość wyboru przy włąćzaniu. Jeszcze raz wrzucić Linuxa? :frowning:

  1. HIJACHTHIS

  2. z panelu sterowania

  3. oc o chodzi??

  4. ale spod windowsa - czy wogóle??

pytania są nie sprecyzowane.

Złączono Posta : 06.10.2006 (Pią) 21:42

co za w ogóle //ort ??

UŚCIŹLENIA:

do 3) po drugim dysku zostały wpisy (miał usterkę i kilka razy wprowadzałem system) i przed właczeniem widze 5 pozycji do wyboru i 30 sek oczekiwania: jak wykasować i ograniczyć czas?

do 4) Przy włączaniu nie mam możliwości włączenia Linuxa, chociaż jest na drugiej partycji - odwrotność problemu nr 3.

znaczy się napisałeś z błędem i Ciebie poprawiło

  1. musisz jeszcze raz zainstalować bootloadera od linuksa

  2. co do tego punktu to przeskanuj antywirusem i koniecznie antyspywarem (ad-aware, spyware terminator lub inne)