Kilka propozycji rower za ok. 1000 -1500 pln

Zastanawiam się nad kupnem pierwszego roweru z prawdziwego zdarzenia , na początek coś taniego ale firmowego ponieważ teraz mam makrokesza ( ledwo sie toczy ) , w którym więcej jest do roboty niż samej jazdy :wink: . Moja waga to 65 kg i wzrost 169cm . Chciałem coś dorwać do ostrej jazdy po Warszawie , a że niektóre chodniki są w gorszym niż zły stanie to potrzebuję amortyzatora. Nie ma za bardzo dla mnie znaczenia czy rower ma kasetę czy wolnobieg ( wolnobieg i 7 biegów nawet lepiej bo tania wymiana ) , żadnych tarcz tylko v-brake.Rower musi być do odbioru w sklepie w Warszawie ( nie chcę płacić nie wiadomo ile za przesyłkę ) , a poza tym w razie napraw gwarancyjnych podjadę po prostu do sklepu i załatwione ) . A i musi być możliwość rozłożenia na raty. Geometria raczej sportowa ( nie jeżdżę nigdy wolno ) .

Zastanawiałem się na nad giant revel 3 ( lub jakiś inny revel jeśli mają podobne ramy ) , unibike mission bądź fusion ( niestety nie wiem czy w W-wie znajdę gdzieś w sklepie - a jeśli nie to jaki sklep polecacie ) , a może coś z decathlonu ? , czy może jakiś kross hexagon ? Wiem , że dużo tego ale czekam na propozycje , od kogoś kto się bardziej zna ode mnie ( a o to nie trudno :wink: ) .

http://rower-sport.pl/pl/p/MERIDA-MATTS-20-V-2011/946

z tych co podałeś to skłoniłbym się do unibike fusion bądź kross hexagon x6. w tej cenie lepszych rowerów nie znajdziesz, chyba że poszukasz jakiś używanych albo modeli z zeszłych lat bo mogą Ci się trafić lepsze za mniejszą cenę. unibike to dobre rowerki (polskie) i mają najlepszy stosunek cena do osprzętu

Ja mam od jakiegoś czasu unibike mission i jestem zadowolony. Jednak z tyłu przerzutki tylko do 7, więc przelotowe prędkości to coś ok. 30. Powyżej 40 trzeba już ostro pedałami machać, żeby nadążyć :stuck_out_tongue: Póki co zrobiłem ok 500 km i tyle co wyregulować przerzutkę z przodu trzeba było. Na rowerach tez się nie znam, ale taki mi polecano. Fussiony mają jeden bieg więcej, ale mnie nie było stać na tegorocznego fussiona ;]

Za te pieniądze to Hexagon X6 - polecam.

http://www.mudserwis.com/kross-hexagon-x6-2012-p-2302.html

Jak byś mógł dołożyć to X8.

Z obu będziesz zadowolony. Rower na lata.