Kilka pytan co do telefonu SE K510i

Witam

Wczoraj dostalem telefon SE K510i.

Mam kilka pytan co do niego…

Czy potrzebne mi sa te programy na plycie aby wrzucic do niego mp3. zdjecia itp.? Czy mozna normalnie “wytnij, wklej” przenosic rzeczy. W koncu telefon jest wykrywany przez windows jako dysk.

Telefon obsługuje takie formaty jak MP3, MP4, 3GP, ACC, AMR, MIDI, IMY, EMY oraz WAV (przy maksymalnej czestotliwosci probkowania na poziomie 16 kHz)

Ktory z tych formatow bylby najlepszy do odtwarzania muzyki na nim? Pod wzgledem jakosci oraz aby jak najmniej miejsca zajmowal na komorce. I skad moge wziasc program do zmiany formatu pliku.

Telefon obsluguje rowniez rozne aplikacje. Z jakiej strony moge je pobrac i w jaki sposob je zainstalowac na komorce?

To chyba wszystkie moje pytania :slight_smile:

Z gory dziekuje za pomoc.

Możesz normalnie fotki wrzucać .Do muzyki polecam Disc2Phone dołączony do płytki z fonem.

a ktos zna odpowiedz na pozostale pytania?

Telefon po podlaczeniu do kopa nie jest wykrywany - trzeba zainstalowac programy dolaczone na plycie CD.

Do muzyki w tym wypadku polecam TYLKO MP3 w jakosci minimum 128kbps. Reszta formatow to zwykla plifoni i truetone, MP4 i 3GP to video.

Program do konwersji plikow: Nero WaveEditor, CDex - tego polecam

Aplikacje znajdziesz na google :slight_smile: i w sieciach P2P.

Instalacja: Poprostu kopiujesz plik w formacie JAR do dowolnego folderu w telefonie i odpalasz go a on sie sam zainstaluje.

Pozdrawiam.

a co zrobic aby muzyka mogla mniej miajsce zajmowac na telefonie. Ale zeby zabardzo nie tracila na jakosci?

a ktos zna jakies linki do zaufanych stron z aplikacjami? Niechcialbym zainstalowac jakiegos “gowna” na telefonie.

Gry tak samo sie instaluje?

Mniejszy rozmiar pliku = gorsza jakosc!

To co ci podalem to minimalna jakosc jakiej da sie sluchac. Przynajmniej dla mnie.

aplikacje i gry to to samo.

OK. Dzieki.

A znasz moze jakies dobre linki z aplikacjami do telefonu?

Szkoda z ta muzyka bo te 28 mb to troszke za malo :frowning:

przeszukujac internet znalazlem taki post w internecie.

Wszystko sie da, ale jakosc tak skompresowanej muzyki jest tragiczna (na sluchawkach).

Co do aplikacji to usuwasz je normalnie - wchodzisz do menu>gry> wybierasz gre i naciskasz “C” lub usun.

Jesli zainstalujesz aplikacje z innego telefonu to albo wyskoczy blad przy instalacji albo gra poprostu sie nie uruchomi.

Kiedys mialem SE D750, K750, W800 i tam “pasowaly” gry z motoroli e398.

i moze ostatnie pytanie :stuck_out_tongue:

Jezeli szukam jakis aplikacji do K510i to zadko widze ten model w opisach. Do jakiego telefonu moge szukac aplikacji aby pasowala do K510i

np. czy jest taka mozliwosc ze aplikacje ktore pasuja pod K750 pasowaly y tez pod K510i?

mam nadzieje ze wiecie oco mi chodzi :slight_smile:

Nie wiem, poprostu sprobuj. Polecam takze forum centrumse.pl - tam jest wszystko o wszystkich SE.

DO wszelkiej maści telefonów Sony Erocsson polecam program Float’s Mobile Agent wgrasz nim wszystko :slight_smile: i tyle :mrgreen:

A jeśli chodzi o mp3 to polecam zmniejszyć ich jakośćna jakieś 60 jednostek czegoś :stuck_out_tongue: (nie pamiętam czego) na telefonie w jakości nie ma różnicy ale w zajmowanym miejscu tak

jeżeli wyświetlacze są takie same to powinny pasować ale nie zawsze. szukaj gier pod k500i

ok. Czyli jakie telefony maja taki sam wyswietlacz jak k510i?

k500i …

Tak jak napisalem z Motoroli E398 dzialaja.

Sprawdz na tej stronie:

http://www.telepolis.pl/telefony.php?bid=3

Napewno wszystkie z serii czyli: K500, K508, K510

aplikacje spod k7xx będą działać na k5xx ale nie będziesz miał części ekranu. Gdyż jak wiadomo 700 mają większe ekraniki niż 500

a w jaki sposob wgrac te aplikacje na komorke ? :shock:

Jakims programem czy poprostu wrzucic do jakiegos tam folderu i do ktorego?

jak już pisałem: użyj programu Float’s Mobile Agent jest za darmo do ściągnięcie z tej strony. Wybierz wersje FMA 2.0 STABLE