Kilka pytań dot. serwisu Downdetector

Witam!
Mam kilka pytań dot. korzystania z serwisu Downdetector:

  1. Jak to jest z tym komentowaniem?

Na tym SS jest niby napisane, że można komentować i dzielić się odczuciami z korzystania z wybranej usługi. Jednak, gdzie niby mam wpisać ten komentarz? Potrzebne jakieś konto?

  1. Co to jest Downdetector Insights? Działa to w Polsce?

  2. Czy Downdetector Pro i Downdetector Enterprise to to samo? Jeśli tak, to czy te usługi są przeznaczone dla usługodawców, któru chcą być monitorowani? Jeśli nie, to czym się to rożni i czy to jest płatne?

  3. W aplikacji na Androida działa niby to komentowanie, ale trzeba się tam logować. Jednak poprzez Discous, Facebooka, Twittera bądź Google. Nie mam konta na Discous i nie chcę mieć. Co się stanie, kiedy się zaloguję poprzez FB czy Google?

Pytam, bo chcę kiedyś nagrać film nt. Downdetector i drugi nt. aplikacji mobilnej Downdetector na Androida. Z gory dzięki :slight_smile:

[EDIT]
Dobra, założyłem tego Disqus’a, bo logowanie przez FB czy Google… nie działa… Że też Downdetector nie ma własnego systemu komentarzy - po prostu konto Downdetector - jak np. na DP. Za to korzysta z zewnętrznych uslug…

Wyłącz blokowanie reklam, zaloguj się na disqus i tyle. Adguard?

Tak

Pewnie będzie elaborat, że aplikacja mocno śmieci/ingeruje w system.

Przy czym dodatek dla Firefox/Chrome/Edge/Opera nie ma za bardzo opcje śmiecenia po katalogach/rejestrze.