Kilka pytań dotyczących AQQ

Jak z kimś rozmawiam to ojawia mi sie info o zmianie jego statusu:

mwsnap00107kq.jpg

Jak sie tego pozbyć ??

Dalsze pytania poniżej :mrgreen:

Program/Ustawienia AQQ/Właściwości/ i zaptaszkuj ‘Nie pokazuj zmiany stanów rozmówcy w oknie dialogowym’ :slight_smile:

Ściągnąłem sobie emotki i jak ustawić aby były te co właśnie ściągnąłem ??

A możesz dać link do tych emotek :?:

Jak ktoś wyśle mi obrazek z GG to ten obarzek dochodzi na moje AQQ, ale jak ja chce wysłać komus obrazek z mojego AQQ na GG to ta osoba już nie dostaje ode mnie tego obrazka :? jest na to jakaś rada ??

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 20:33

To jest zwykła paczka emotów ściągnieta ze stronki :?

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 20:34

http://komunikatory.wiadomosc.info/index.php?s=

paczka GG

C: / Documents and Settings / nazwa użytkownika / Wapster / AQQ / Emots / kasujesz foldery jakie tam są (jesli już ich nie chcesz, jak będziesz miał w tym folderze domyślne emotki AQQ oraz tą nową paczkę to jeśli weźmiesz : D (bez spacji) to będzie emotka AQQ dopiero jak usuniesz z foldery Emots te z AQQ i wkleisz folder ściągnięty (nowa paczka) to po restarcie AQQ będzie dobrze :slight_smile:

Ja chce zachować emoty wszystkie 8)

:arrow: Jak ktoś wyśle mi obrazek z GG to ten obarzek dochodzi na moje AQQ, ale jak ja chce wysłać komus obrazek z mojego AQQ na GG to ta osoba już nie dostaje ode mnie tego obrazka :? jest na to jakaś rada ??

:arrow: Czy da się ustawić aby po kliknięciu na guzik GG na forum otwierało sie okno w AQQ bo wyskakuje narazie błąd ze nieznaleziono pliku :frowning:

Nie da rady już poruszałem ten temat, nie ma takiego skrytu aby otwierało w AQQ (chyba o to chodziło).

A druga sprawa

To ja nie wiem jak chcesz to zrobić bo jak masz wszystkie emoty i weźmiesz : D (bez spacji)chodzi o to ‘:D’ to rozmówca z GG zobaczy emote : D z gg a jeśli będziesz gadał z kolesiem który ma paczkę AQQ (domyślną) i wyślesz : D to on będzie widziałał odpowiednik do : D ale z AQQ :?

No to jeszcez ostatnie pyatnie:

x-awier można zachować emotki nie gadaj głupotek :stuck_out_tongue:

piotrekjunior jak ściągniejsz emotki to folder z nimi wrzucasz do

C: / Documents and Settings / nazwa użytkownika / Wapster / AQQ / Emots / i nic tam nie kasujesz. :slight_smile: Potem przy wyborze emotki masz zakładkę z tymi nowymi :slight_smile:

No jeśli tak się chcę, ale z nim gadałemna gg i on chce same GG

A po drugie nie wiem komu chce się klikać na emotke i wybierać jak prościej nacisnąć : D (bez spacji) :stuck_out_tongue:

Można masowo kontakty dodać do odpowiednich grup ?? A nie każdy kontakt osobno ?? :?

A zajrzał ktoś tutaj ??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46468

Na część pytań są tam odpowiedzi

Niestety chyba się nie da.

Próbowałem opcji

Zaznacz kontakty na liście (Ctrl+LPM), które chcesz dodać do konkretnej grypy i przeciągnij je w to miejsce...

ale nic z tego nie wyszło

Monczkin czytałem Twój post bardzo uważnie :smiley:

Bardzo dobry miałeś pomysł :spoko: