Kilka pytan na temat nokii n70(ME)

Witam!

mam kilka pytań dotyczacych noki n70ME

1.słyszałem że czasem się ‘‘zacina’’ czy aktualizacja symbianu pomoże?

2.czy piosenki w n70ME są dobrze odtwarzane?(ze słuchawkami i bez)

3.jakie zdjęcia robi ten telefon?

4.(dla posiadaczy telefony) ogolne wrazenia ??

@Pozdrawiam

Bełkot dzieciaków które nie potrafią się obsługiwać Symbianem.

Tak

Takie sobie (brak AF)

Symbian RULEZ :mrgreen:

Mam nokie N70 i wszystko działa elegancko. Niemam zastrzeżen :smiley:

oki to wszystko juz wiem:)

wahałem sie powiędzy 6120 a n70ME ale jak zobaczyłem n70 to zdecydowałem sie kupic:)

o to mi chodziło…dzięki

Kupuj 6120!!

Jest dużo szybsza i ma najnowszego Symbiana!

Trzeba było od razu pisać, że zastanawiasz się miedzy N70 a 6120. Wybór jest oczywisty 6120.

hmm ale troszke ta 6120 jest niezaładna:P no więc mam jeszcze pytanie odnosnie 6120…chodzi mi o jakos zdjęc, muzyki i dlaczego jeszcze powinienem kupic 6120 a nie n70? tylko ze względu na ten symbian(nie znam sie na tym zabardzo)…jest aż tak dobry?

@pozdrawiam

Wolisz starą konstrukcję N70 od może niezbyt oryginalnego jeśli chodzi o design ale jednak nowocześniejszego 6120 ? :-o

Przeczytaj nt. 6120 to, to i to

“Dobry” to pojęcie względne - może się okazać, że żadnego sysOP’a w ogóle nie potrzebujesz.

To właśnie 6120 ma “starą” klasyczną obudowe i tel w ogóle wygląda jak by był z ubiegłego wieku , nowocześniejszy jest tylko pod względem systemu (od N70) pozatym "malutki wyświetlacz , wydaje mi się że N70 desingiem “wybiega” troche do przodu i jeszcze długo będzie telelm popularnym. Z mojego punktu “widzenia” to wybieram N70.

Zgadzam sie z Tobą… przygladalem sie obu modelą i duużo ladniejsza jest n70, wydaje mi sie ze ten desing(6120) jest dla osób kolo 30 roku życia…jednak zdecyduje sie na N70ME bo się zakochalem w tej komórce:))

@pozdrawiam

Napisałem wcześniej w którymś poście kilka słow na temat n70.

Ogólnie telefon ma słuzyć w codziennym użytkowaniu. Otórz posiadam tą n-ke od czerwca i nie mogę jej nic zarzucić. Telefon mam w sieci orange i denerwujace było menu by orange. Nie mususz kupować ME bo wystarczy soft uaktualnić i masz ME. Co do telefonu to jest to jeden z najlepszych i najfajniejszych telefonów na rynku. I długo nim pozostanie. Wyświetlacz ma ogromny i to jest jej największy plus. Brak jej właściwie tylko wifi. Fotki robi bardzo fajnie i ładne, ma lampę błyskową. Jeżeli chcesz kupić nokię to oglądaj się tylko za serią N. N-ki są najlepsze i najciekawsze. Mając tego fona to zmieniajac go w grę wchodziła by tylko n95.

no mnie to zadniedługo 50-siątka stuknie a jednak posiadam N70.

Czytałem ze ME jak sama nazwa wskazuje jest lepsza do słuchania muzyki…troszke lepiej odtwarza muzykę, ma jeden dodatkowy guzik,wiecęj pamięci wewnetrznej i coś tam jeszcze

to jest moje zdanie…ale sam wiesz 6120 nie jest przeznaczona zabardzo dla młodszych użytkownikow

@pozdrawiam

olsen , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

wybralem n70 :mrgreen:

@dzieki wszystkim za pomoc