Kilka pytan o allegro.pl

witam. nie wiem gdzie ten post wepchac, wiec wybralem ten dzial.

Mam kilka pytan zwiazanych z sprzedawaniem/kupowaniem na allegro.pl

(dodam ze dopiero zaczynam przygodez “handlem” - na allegro)

Pytanie 1: jesli ktos chce kupic ode mnie dany przedmiot to w jaki sposob wysylam go? slyszalem ze na POCZCIE mozna kupic jakies pudelka…wiecie mniej wiecej ile takie pudelko kosztuje?

Pytanie 2: Jesli ktos kupi ode mnie przedmiot (za pobraniem (placi listonoszowi) <-- !!

Pytanie 3: (zwiazane z pytaniem 2 :D) W jaki sposob dotrą do mnie pieniadze, ktore otrzymal listonosz od kupujacego ???

Na razie tyle pytan… :slight_smile:

czekam na odpowiedzi…

dzieki

A nie lepiej jest wejść na strone POCZTY POLSKIEJ i zobaczyć w cenniku ile co kosztuje oraz dowiedziec się o szczegółach tranzakcji

A jak sobie to inaczej wyobrazasz. Paczka lub list kosztuje im więcej im więcej waży lub jaki jest typ listu. No moze ze umówisz się z kupującym inaczej :slight_smile:

Paczka przychodzi z listonoszem do odbiorcy ale dostanie ją tylko wtedy kiedy zaplaci…

Logiczne chyba 8)

Jak pamiętam listonosz przynośi z kwitkiem :stuck_out_tongue:

kumar1 : Strzelam -> masz 12 lat a kompa dostałeś na komunie ?

Zapytaj Mamy ?

ja tez nie mam konta w banku i robie tak : albo koles wysyla pieniadze przez przekaz pocztowy czyli listonosz mi przynosi kase albo za pobraniem z zaznaczeniem opcji przekaz pocztowy czyli wysylam paczke koles placi listonoszowi a za pare dni moj listonosz mi ta kase przynosi

cennik poczty masz tutaj: http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm a co do pudełek to ich nie kupuje tylko kobinuje :slight_smile: ze sklepu albo coś :slight_smile:

Odp. Dokładnie, idziesz na Pocztę Polską i wysyłasz. Co do pudełek to możesz sam sobie znaleść ( np. ja ide do sklepu RTV&AGD i tam dadzą ci pudełko ). Zależy co wysyłasz.