Kilka pytań o FIFA 08

Witam mam zamiar kupić tą grę ale chciałbym się dowiedzieć czy w tej odsłonie będzie można dokonywać dowolnych ustawień drużyny, a nie tylko wg schematów i jak wygląda poziom trudności zmienił się czy nadal jest taki jaki był

Z góry dzięki za odpowiedź

Mój kuzyn to kupił i stwierdził że wyrzuci to przez okno, bo według niego od Fify 07 zmieniły się tylko numery na koszulkach, i gracze w poszczególnych drużynach. Dużo osób właśnie na to narzeka że nic znaczącego się od poprzednich wersji nie zmieniło. Takie standardowe wyciąganie kasy przez EA od fanów fify (normalka). A jak wiadomo ceny gier EA do najniższych niestety nie należą.

zagraj sobie w fife 07 to bedzie to samo…=/

Nie grałem w FIFĘ 07, więc trudno mi cokolwiek porównywać do PES-a nie mam przekonania więc chyba nie mam innego wyboru niż nabycie tej gry.

Ps. jeśli ktoś mógłby zaprezentować kilka screenów menu, ustawień i tym podobnych byłbym bardzo wdzięczny.

jeśli grałeś w PES-a, to w Fifie na najwyższym poziomie, będziesz każdemu dowalał po 20:0 (jak nie więcej) i nie przeżucaj się na Fifę, bo się rozczarujesz

Możesz sam tworzyć taktykę wprawdzie ogranicza się to do regulacji położenia zawodnika na boisku, ustawienia mentalności ofensywnej i defensywnej. Co do poziomu trudności to podnieśli, zawsze World Class nie stanowił dla mnie problemu teraz, w przeciągu 4 meczy, raptem jedne zremisowałem a 3 przegrałem. Gram Gimnastic Tarragona. A w Fifie 2007 kim bym nie grał sezon kończyłem z 1-2 porażkami (:

Co do tworzenia własnej taktyki sprawdza się to całkiem całkiem, ale z tym poziomem world class to lekko przesadzili.

W 3 sparingach i 1 meczu ligowym odniosłem cztery porażki.

Za nic w świecie nie mogę znależć sposobu na strzelenie więcej niż jednej bramki

nie kupuj tego… szkoda kasy, poczkeaj juz na pro evolution soccer 2008 bedzie owiele lepsza niz ta fifa…o do fify to jest to samo co 07 a nawet 06… nawet te same komentarze… grafika rowniez to samo…nie opląca sie kupowac… moje zdanie

PES -> nie dla idiotów

FIFA -> powinni tego zabronić

kolego przerzuc sie na PES bo FIFA to najwieksze g*wno w jakie grałem.

Spoko jeszcze jej nie kupiłem tylko grałem u kumpla konsoli.

Nad PES muszę się zastanowić ponieważ nie mam pada a gra na klawiaturze jest lekko niewygodna.

jak dla kogo, ja mam pada do kompa, ale nie gram na nim, bo już się nauczyłem na klawiaturze grać, i na padzie sobie tego nie wyobrażam… :stuck_out_tongue:

szczerze wszystko to samo co w poprzednich wersiach fify :frowning:

kolega co ma mówił mi że moża grać cały mecz tylko jednym zawodnikiem. pozdro

Pograłem trochę u kumpla i biorąc wszystkie za i przeciw zdecydowałem się nie kupować w/w gry.

Powód prosty za nic nie mogę wygrać meczu, bramki strzelam bardzo rzadko więc nie ma sensu kupować i denerwować się.

Pora dać sobie spokój z grami na kompa

Nie no teraz wielki respekt dla Ciebie 8) Najlepsze uzasadnienie świata… A tak bardziej do tematu dobrze zrobiłeś bo fifa praktycznie od kilku lat robi te same błędy, poprawia troche grafike, uaktualnia skład, kilka malutki poprawek i znowu do sklępu będzię kaska :smiley:

mam pytanie do was.jak sprawdzić w fifie 08 kto został wybrany zawodnikiem meczu?proszę pisać