Kilka pytań o FIFA 08

Witam mam zamiar kupić tą grę ale chciałbym się dowiedzieć czy w tej odsłonie będzie można dokonywać dowolnych ustawień drużyny, a nie tylko wg schematów i jak wygląda poziom trudności zmienił się czy nadal jest taki jaki był

Z góry dzięki za odpowiedź

(Krzysieek88) #2

Mój kuzyn to kupił i stwierdził że wyrzuci to przez okno, bo według niego od Fify 07 zmieniły się tylko numery na koszulkach, i gracze w poszczególnych drużynach. Dużo osób właśnie na to narzeka że nic znaczącego się od poprzednich wersji nie zmieniło. Takie standardowe wyciąganie kasy przez EA od fanów fify (normalka). A jak wiadomo ceny gier EA do najniższych niestety nie należą.

(Goodprogram) #3

zagraj sobie w fife 07 to bedzie to samo…=/

Nie grałem w FIFĘ 07, więc trudno mi cokolwiek porównywać do PES-a nie mam przekonania więc chyba nie mam innego wyboru niż nabycie tej gry.

Ps. jeśli ktoś mógłby zaprezentować kilka screenów menu, ustawień i tym podobnych byłbym bardzo wdzięczny.

(grzes6y53) #5

jeśli grałeś w PES-a, to w Fifie na najwyższym poziomie, będziesz każdemu dowalał po 20:0 (jak nie więcej) i nie przeżucaj się na Fifę, bo się rozczarujesz

(El Presidento) #6

Możesz sam tworzyć taktykę wprawdzie ogranicza się to do regulacji położenia zawodnika na boisku, ustawienia mentalności ofensywnej i defensywnej. Co do poziomu trudności to podnieśli, zawsze World Class nie stanowił dla mnie problemu teraz, w przeciągu 4 meczy, raptem jedne zremisowałem a 3 przegrałem. Gram Gimnastic Tarragona. A w Fifie 2007 kim bym nie grał sezon kończyłem z 1-2 porażkami (:

Co do tworzenia własnej taktyki sprawdza się to całkiem całkiem, ale z tym poziomem world class to lekko przesadzili.

W 3 sparingach i 1 meczu ligowym odniosłem cztery porażki.

Za nic w świecie nie mogę znależć sposobu na strzelenie więcej niż jednej bramki

(Tiger007213) #8

nie kupuj tego… szkoda kasy, poczkeaj juz na pro evolution soccer 2008 bedzie owiele lepsza niz ta fifa…o do fify to jest to samo co 07 a nawet 06… nawet te same komentarze… grafika rowniez to samo…nie opląca sie kupowac… moje zdanie

(Karczyk1) #9

PES -> nie dla idiotów

FIFA -> powinni tego zabronić

kolego przerzuc sie na PES bo FIFA to najwieksze g*wno w jakie grałem.

Spoko jeszcze jej nie kupiłem tylko grałem u kumpla konsoli.

Nad PES muszę się zastanowić ponieważ nie mam pada a gra na klawiaturze jest lekko niewygodna.

(grzes6y53) #11

jak dla kogo, ja mam pada do kompa, ale nie gram na nim, bo już się nauczyłem na klawiaturze grać, i na padzie sobie tego nie wyobrażam… :stuck_out_tongue:

(Marcin581) #12

szczerze wszystko to samo co w poprzednich wersiach fify :frowning:

kolega co ma mówił mi że moża grać cały mecz tylko jednym zawodnikiem. pozdro

Pograłem trochę u kumpla i biorąc wszystkie za i przeciw zdecydowałem się nie kupować w/w gry.

Powód prosty za nic nie mogę wygrać meczu, bramki strzelam bardzo rzadko więc nie ma sensu kupować i denerwować się.

Pora dać sobie spokój z grami na kompa

(Angelo_7) #14

Nie no teraz wielki respekt dla Ciebie 8) Najlepsze uzasadnienie świata… A tak bardziej do tematu dobrze zrobiłeś bo fifa praktycznie od kilku lat robi te same błędy, poprawia troche grafike, uaktualnia skład, kilka malutki poprawek i znowu do sklępu będzię kaska :smiley:

(Memo11tomasz) #15

mam pytanie do was.jak sprawdzić w fifie 08 kto został wybrany zawodnikiem meczu?proszę pisać