Kilka pytań odnośnie Regulaminu (podpis, nick)

Witam. Jeśli to nie jest ten dział do mojego pytania, to proszę o przeniesienie go do odpowiedniego miejsca. Czytając regulamin, zastanawia mnie kilka pytań.

Jak się ustawia ten podpis? Konkretnie gdzie, bo żadnej opcji nie widzę. I jak to wygląda?

A czy ja mogę zmienić swój nick, czy to zabronione. Jeśli tak to gdzie jest ta opcja, bo nigdzie nie widzę?

 

A i jeszcze w którymś z wątków na forum, było jak ktoś odpowie na temat, i to się sprawdzi tzn. rozwiąże dany problem to należy kliknąć przycisk najlepsza odpowiedź. Ja jako autor wielu tematów, z taką opcją się nie spotkałem, chyba że ta opcja jest wyłącznie dla moderatorów/administratorów, a tematy swoje robiłem m.in:

 Proszę o wyjaśnienie wszystkich moich pytań.

 

:slight_smile:

Po aktualizacji do ipb4 na forum nie ma podpisu ani opcji najlepszej odpowiedzi. Co do zmiany nicka - napisz do Semtex’a - o ile spełniasz wymogi regulaminowe oczywiście.

PS:

Czego w tym nie rozumiesz ? :P 

Jeśli to jest w regulaminie to wypadałoby to zmienić :slight_smile:

Myślisz że tego nie zauważyliśmy ? :stuck_out_tongue:

Rozmawialiśmy  na te tematy  na ColdZlocie i całkiem możliwe że w niedługim czasie czeka nas kolejna migracja, więc nie ma sensu dokonywania teraz zmian skoro stare użyteczności mogą powrócić. :slight_smile:

Wiem że wy (moderacja) nie ma cie na to żadnego wpływu, ale po … kolejna migracja? Ta wersja ledwo działa a redakcja już chce robić kolejne błędy w bazach danych. Jest jakiś konkretny powód, poza tym że ipb4 nie działa?

Co do samego regulaminu. Już od dłuższego czasu wymaga kilku poprawek.

A nie uważasz że jest  on wystarczający?

Plotka głosi że miał być patch. Nie kolejna wymiana silnika forum.

Patch czy nowy skrypt, cóż za różnica, najważniejsze by forum zaczęło działać chociażby tak, jak przed ostatnią migracją.

Regulamin może poczekać, najważniejsze jest doprowadzenie forum do stanu używalności

Chyba zapomniałeś jakie problemy były po ostatniej zmianie. Stąd moje sceptyczne podejście. W każdym razie masz racje. Najważniejsze żeby działało.

Nie martw się nie zapomniałem. I nie wiem czy o problemach można mówić w czasie przeszłym skoro one nadal istnieją.

To są problemy skryptu, które już komentowałem wystarczająco dużo razy. Tutaj miałem na myśli te związane bezpośrednio ze zmianą skryptu. Jak błędy ze subskrypcją nowych i starych tematów, czy samych powiadomieniach.

Mniej więcej kiedy czeka forum kolejna migracja? W tym roku, czy nie? A czy na nowym silniku, będzie możliwość podpisu, przycisk najlepszej odpowiedzi?

Wkrótce :slight_smile:

Tak, nie, być może - dopóki nie wiadomo czy i co się zmieni trudno prognozować dalej. 

 

A i jeszcze jedno pytanie. W krórymś punkcie regulaminu piszę że zbyt długi link mam jakoś zrobić hiperłącze czy jak to się tam nazywa. Przykładowo (słowo) np. Firefox link jest długi i jak mam ukryć w jednym słowie?

Nie pisze tylko jest napisane. I nie w którymś, ale w punkcie 3.11, którego treść brzmi:

Pytanie czego tutaj nie rozumiesz? 

Widocznie nie ten regulamin mi utkwił w pamięci to jeszcze raz wyjaśnię. W jednym słowie jest ukryty link to tego programu: (Przykładowo) fd151b8487be66cagen.jpg

Czwarta ikona po lewej stronie w edytorze- Link, wprowadzasz adres URL oraz treść i gotowe.

Możesz to też zrobić za pomocą bbcode:

[url=link]napis[/url]

dp