Kilka pytań odnośnie Regulaminu (podpis, nick)

(Assassin Z Gothica) #1

Witam. Jeśli to nie jest ten dział do mojego pytania, to proszę o przeniesienie go do odpowiedniego miejsca. Czytając regulamin, zastanawia mnie kilka pytań.

Jak się ustawia ten podpis? Konkretnie gdzie, bo żadnej opcji nie widzę. I jak to wygląda?

A czy ja mogę zmienić swój nick, czy to zabronione. Jeśli tak to gdzie jest ta opcja, bo nigdzie nie widzę?

A i jeszcze w którymś z wątków na forum, było jak ktoś odpowie na temat, i to się sprawdzi tzn. rozwiąże dany problem to należy kliknąć przycisk najlepsza odpowiedź. Ja jako autor wielu tematów, z taką opcją się nie spotkałem, chyba że ta opcja jest wyłącznie dla moderatorów/administratorów, a tematy swoje robiłem m.in:

Proszę o wyjaśnienie wszystkich moich pytań.

:slight_smile:

(Drobok) #2

Po aktualizacji do ipb4 na forum nie ma podpisu ani opcji najlepszej odpowiedzi. Co do zmiany nicka - napisz do Semtex’a - o ile spełniasz wymogi regulaminowe oczywiście.

PS:

Czego w tym nie rozumiesz ? :P 

(angry) #3

Jeśli to jest w regulaminie to wypadałoby to zmienić :slight_smile:

(Drobok) #4

Myślisz że tego nie zauważyliśmy ? :stuck_out_tongue:

(fiesta) #5

Rozmawialiśmy  na te tematy  na ColdZlocie i całkiem możliwe że w niedługim czasie czeka nas kolejna migracja, więc nie ma sensu dokonywania teraz zmian skoro stare użyteczności mogą powrócić. :slight_smile:

BugTracker a zgłaszanie błędów na forum
(MacGregor) #6

Wiem że wy (moderacja) nie ma cie na to żadnego wpływu, ale po … kolejna migracja? Ta wersja ledwo działa a redakcja już chce robić kolejne błędy w bazach danych. Jest jakiś konkretny powód, poza tym że ipb4 nie działa?

Co do samego regulaminu. Już od dłuższego czasu wymaga kilku poprawek.

(fiesta) #7

A nie uważasz że jest  on wystarczający?

(MacGregor) #8

Plotka głosi że miał być patch. Nie kolejna wymiana silnika forum.

(rgabrysiak) #9

Patch czy nowy skrypt, cóż za różnica, najważniejsze by forum zaczęło działać chociażby tak, jak przed ostatnią migracją.

Regulamin może poczekać, najważniejsze jest doprowadzenie forum do stanu używalności

(MacGregor) #10

Chyba zapomniałeś jakie problemy były po ostatniej zmianie. Stąd moje sceptyczne podejście. W każdym razie masz racje. Najważniejsze żeby działało.

(rgabrysiak) #11

Nie martw się nie zapomniałem. I nie wiem czy o problemach można mówić w czasie przeszłym skoro one nadal istnieją.

(MacGregor) #12

To są problemy skryptu, które już komentowałem wystarczająco dużo razy. Tutaj miałem na myśli te związane bezpośrednio ze zmianą skryptu. Jak błędy ze subskrypcją nowych i starych tematów, czy samych powiadomieniach.

(Assassin Z Gothica) #13

Mniej więcej kiedy czeka forum kolejna migracja? W tym roku, czy nie? A czy na nowym silniku, będzie możliwość podpisu, przycisk najlepszej odpowiedzi?

(rgabrysiak) #14

Wkrótce :slight_smile:

Tak, nie, być może - dopóki nie wiadomo czy i co się zmieni trudno prognozować dalej. 

(Assassin Z Gothica) #15

A i jeszcze jedno pytanie. W krórymś punkcie regulaminu piszę że zbyt długi link mam jakoś zrobić hiperłącze czy jak to się tam nazywa. Przykładowo (słowo) np. Firefox link jest długi i jak mam ukryć w jednym słowie?

(rgabrysiak) #16

Nie pisze tylko jest napisane. I nie w którymś, ale w punkcie 3.11, którego treść brzmi:

Pytanie czego tutaj nie rozumiesz? 

(Assassin Z Gothica) #17

Widocznie nie ten regulamin mi utkwił w pamięci to jeszcze raz wyjaśnię. W jednym słowie jest ukryty link to tego programu: (Przykładowo) fd151b8487be66cagen.jpg

(rgabrysiak) #18

Czwarta ikona po lewej stronie w edytorze- Link, wprowadzasz adres URL oraz treść i gotowe.

(Drobok) #19

Możesz to też zrobić za pomocą bbcode:

[url=link]napis[/url]

dp