Kilka pytan odnosnie sprzetu i OC

  1. Gdy ustawie pamieci w biosie manualnie na 533mhz i bede zwiekszal HTT to czy zwiekszy sie rowniez taktowanie pamieci?

  2. Jezeli doloze teraz druga kosc ramu 512mb tej samej firmy to czy beda dzialac w trybie dual-channel?

  3. Ktora paczke wybralibyscie http://www.akk.net.pl/modules.php?name= … ge&pid=107

  4. Jak podkreca sie sempron 2800 am2 macie jakies info?

Nie ma zasady ale powinny. (musiał by być ten sam model).

Żadnej wole stabilnoś i prędkość niż dodatkowe skiny.

Podnosząc FSB.

Hehe nie chodzi mi o to. Chodzi mi o potencjal jaki maja te semprony. np. sempron 2800+ na socket 754 podkrecal sie znakomicie czesto stabilnie pracowaly z czestotliwoscia 2.4Ghz

Aha no to Ja ostatnio na Asusie M2N 2,2 osiągnąłem. Z dobrym zasilaczem poszedłby wyżej. czyli 600MHz w góre :wink:

żadną, zdecydowanie jestem sceptycznie nastawiony na takie paczki,

tak,

tak poszukaj słów moich albo kolegi McDracullo nt. podkręcania wszelakiego sprzętu, wiedziałbyś, że każdy sprzęt się inaczej podkręca, może się podkręcić dobrze , a może kiczowato.

trochę nie za dobre mobo, ale wgrasz nowy bios, może coś pomoże.

Nom zalezy do czego w kategori cena/jakosc wypada bardzo dobrze, wydajnosc tez na dobrym poziomie, zero zwiech, ale jest slaba pod zwgledem O/C nie posiada zmiany napiecia procka i kilku innych funkcji ktore by sie przydaly.

Nowy bios to wersja 1.45 ale na stronie producenta pisze tylko

- Update CPU code.

wiec raczej zadnych powaznych zmian nie wnosi.