Kilka pytań odnośnie tworzenia

(Heros68) #1

mam kilka pytań ,ponieważ umiem Html i bardzo sałabo php, css ale chodzi mi ogulnie o to, że nie wiem jak coś zrobić bo np moge stworzyć szablon w photoshopie i później go pociąć i zedytować.

Dalej mogę napisać strone np w html i css ale nie wiem jak grafikę bo po co się uczyc np php i mysql (wiem , wiem jest to język skryptowy) skoro można zroić szablo i zedytować go .

A i jeszcze jedno da się zrobić ładną stronę bez grafiki chodzi mi głownie o szablon czy da się zrobić np w css+ HTML ładną stronę

(Krzkaczor) #2

No jak zrobisz w html forum na poziomie phpbb to dostaniesz nobla :]

(Heros68) #3

ale głownie chodzi mi o to czy da się zrobić strone nie znajac np tworzenia szablonów

(Krzkaczor) #4

no tak, czego przykładem jestem ja :slight_smile: Dużo darmowych szablonów znajdziesz w internecie sęk w tym że musisz umieszczać info o autorze, ale w końcu to on wykonał szablon :slight_smile:

(master of disaster) #5

imo bez sensu są szablony cms etc. najbardziej cieszy jak to Ty wykonasz swoją prace, jest profesjonalnie zrobiona.

Na takie uczucie warto poświęcić paru tygodniom nauki przynajmniej css i html :slight_smile:

(No chyba że jest firma i kupuje szablon u jakiegoś webmastera, to ofc co innego :wink: )

(Skr3czu) #6

Ładnej, to Ty nie zrobisz, ale przejrzystą to na pewno.

Polecam słownik, albo zainstaluj sobie Firefoxa.

Pozdrawiam.