Kilka pytań odnośnie zastosowania karty dźwiękowej

żeby nie robić zbędnego nowego tematu:

a czy można zrobić tak, żeby na zintegrowanej karcie dzwiękowej słuchać muzyki np na wieży (mam podpiętą do kompa), a jednocześnie oglądać film (+ audio oczywiście) na tv (tv-out na grafice)

jak narazie to mam taki kompromis, że na tv mam film i fonie do niego, ale na kompie nie mogę mieć dzwięku (bo wypinam wieże, i podpinam kabel do telewizora)

kiedyś w ustawieniach (nie wiem gdzie) znalazłem ze można zrobic dzwięk przestrzenny, zamieniając jakies wejscie, na wyjscie (i w ten sposób podpiąć dwie pary głośników, dwoma jackami, a nie jednym)

czy da się zrobić tak, żebym mógł mieć dwie niezależne od siebie ścieżki dzwiękowe (nie wiem jak to sie fachowo określa, to o co mi chodzi) i oglądać film na tv, a na komputerze jednocześnie sluchać muzyki?

(tv mam w innym pokoju, i domownicy jak chcą oglądać film jakiś, to ja nie mogę “normalnie korzystać” z kompa - chodzi właśnie o muzykę)

jeśli się da, to proszę o jakaś konkretniejszą odpowiedź niż “da się”, najlepiej z opisem, albo chociaż zapytaniem do googli, bo ja nie wiem jak mam zapytać;/

pozdrawiam

lakis90

A jednak wręcz przeciwnie.

Nie jest wskazane podpinanie się pod tematy innych - robi się bałagan.

Wydzielono z innego tematu.