Kilka pytań (problemy) odnośnie komunikatora PSI+ mirandy


(M4thy5) #1

Witam. Prosze bardzo o pomoc, problemy przedstawiam poniżej.

Zainstalowałem Psi i zrobiłem konto na jabster.pl jednak nie było tam transportu gg (na swojej stronie kłamią że jest).

  1. Więc mam konto na jabbim.pl i po zarejestrowaniu tylko ja byłem w moim okienku dostępny po połączeniu (na jabberze, ja jako użytkownik numeru gg też nie), inni byli dostępni (w tym jeden kolega z jabbera) ale w moim psi nie... jednak po kilkakrotnej próbie podłączenia w końcu zrobili sie wszyscy dostępni. Musze wtedy (chociaż nie zawsze to skutkuje) w przeglądarce usług wybrać transport gg i potwierdzić moją wcześniejszą rejestracje - naciskam "rejestruj" i pokazuje sie okienko z danymi które potwierdzam klikając "rejestruj".

  2. Po podłączeniu do jabbim.pl otrzymuję zawsze wiadomośc (od serwera chyba) która brzmi: "Cofnięto Ci pozwolenie na subskrypcję obecności!". -dlaczego???

  3. Jestem u innych zawsze nie widoczny a u siebie dostępny... niezależnie od tego jak ustawie. Ale czasem inni i ja sam widzimy mój prawdziwy status- taki jaki ustawiam, czasem sie uda...

  4. Jak zrobić by opis był pod nazwą kontaktu a nie przy?

  5. Da sie jakoś polepszyć wygląd okna rozmowy?

  6. rozwiązany problem

  7. Zna ktoś jakąś inną wtyczke do mirandy niż clistmodern (zawiesza sie i ogólnie obciąża niesamowicie komputer oraz opornie działa), która jest lekka i sprawia że są opisy pod kontaktami? oraz ogólnie by zedytować troche liste kontaktów, nie chodzi mi już o skórki bo to mi nie potrzebne ale ogólnie wygląd, kolory itp.


(Jharla) #2

:!: 7. ja używam Clist Nicer+ jestem zadowolony bez skórek i śmiga wszystko ładnie

jest w niej podłożenie tapety i zmiana kolorów

:arrow: 5. przejdź całkiem na Mirandę ... tam można wszystko polepszyć

:!: 4. w Clist Nicer+ jest opcja wyświetlania opisu w drugiej linijce

:idea: ... poza tym do Mirandy jest wtyczka Gadu-Gadu tak ze poco się męczyć