Kilka pytań z Windows 7 Build 7000 x86

Dziękuję, wiedziałem, że aktualizacja wyszła, ale nie byłem pewien czy całkowicie naprawia błąd. Czytam komentarze i po kłopocie :smiley:

Mam pewien problem jak chcę generować klucz. Wszedłem na tą stronę:

http://www.microsoft.com/windows/windows-7/beta-download.aspx

. Wybieram odpowiednią wersję Windows 7. W moim przypadku to English 32 bit. Daję Go, loguje się na swoje konto Windows Live, pojawia się formularz do wypełnienia. Mam w nim pytanie: What’s the primary client operating system that you use today? - Jakiego systemu operacyjnego obecnie używasz - nie ma tam podanego Windows 7. W moim przypadku jest to Windows Vista, jak wybiorę Vistę to pokaże się poprawny klucz do Windows 7 ?

Jeszcze jedno pytanko: Muszę tam wpisać imię i nazwisko, mogę wpisać chyba zmyślone hehe ?

Aktywacja przebiega podobnie jak w XP i w Viście - Windows sam Ci o tym przypomni (w TRAY’u będziesz miał komunikat). Jeśli tylko będziesz miał połączenie z internetem nie powinno być kłopotów. Podczas instalacji (przy wpisywaniu klucza) jest opcja Aktywuj System Windows Automatycznie Kiedy Komputer Jest OnLine.

Pozdrawiam

Dzięki, mam klucz produktu i pobiorę sobie z ich strony Windows 7. Jak pisałem, pobrałem już z warezów, no ale nie wiadomo. Może koleś coś tam napchał i nie działa dobrze itd.

Ok, mam ten klucz który wygasa W lipcu czy tam sierpniu - niektórzy piszą Lipiec, niektórzy Sierpień, ale to nieważne hehe.

Po zainstalowaniu będę miał 30 dni na aktywacje i skoro mam ten klucz to moge spokojnie ją aktywować tak jak Vistę i XP ?. Po aktywacji nie będę miał czas 30 dni, ale do lipca/sierpnia.

Tak.

Dziękuję bardzo, za jakieś 3 tygodnie wgram Windows 7. Mam jeszcze pytanie:

Jak zainstaluję betę 7000 i po jakimś czasie wyjdzie nowsza to można jakoś zaktualizować itp, bez konieczności ponownego wgrywania całego systemu ? - w żadnym systemie jak dotychczas (oprócz Linuxa) nie było takiej możliwości. A może w Seven wprowadzili coś podobnego, niech to zajmuję dużo czasu, ale nie mam ochoty potem znowu instalować tego wszystkiego co miałem, ustawiać, itd.

Kolejnej wersji Beta ma już podobno nie być :o

http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/486 … ndows.aspx

Pozdrawiam

A no przecież, ale ze mnie sklerotyk. Czytałem cały ten news i wyleciało mi z głowy, zmyliły mnie te gadki o buldzie 7025.

A czy będą jakieś nowe buildy min 7025 i wzwyż, nie wiem czy build to to samo co inna beta. A jeśli będą to czy będzie można zrobić tak jak napisałem w poprzednim poście ?

PowerISO, a przy okazji antywirusa zainstaluj Nod32.

Czyli Power ISO działa powiadasz, ok dziękuję. Antywirusa to wgram Kaspersky 2009, wiem, że działa.

Prosiłbym jeszcze o odpowiedzenie na to pytanie: Czy jak wgram wersję 7000 i wyjdzie za jakiś czas RC1, to będę musiał robić format i na nowo znowu wgrywać Windows 7 czy będzie jakaś możliwość aktualizacji czy innego sposobu bez konieczności formatowania i ustawiania na nowo wszystkiego po instalacji.

Jak otrzymam na to odpowiedź to mam nadzieję, iż już będę gotowy do instalacji i w miarę skonfigurowania Windows 7 za 1 razem :smiley:

Aktualizacji nie będzie (nigdy Microsoft tego nie robił) rozwiązaniem będzie jedynie instalacja. Ale będziesz mógł zainstalować nowszą wersję na starszej przez co zachowasz sterowniki, aplikacje, ustawienia. Owszem będziesz mógł także wykonać czystą instalację.

Pozdrawiam

O no to elegancko =D>

Bardzo dziękuję za odp, to może “na razie” wszystko hehe.