Kilka spraw związanych z CoD4:MW i MP-em

Mianowicie od czasu do czasu gramy sobie ze znajomymi w akademiku(siec wewnętrzna) i ktoś z nas stawia serwer.

Gramy w trybie hardcore i FFA(Dowolny) i tu moje pytanie.Czy da się coś zrobić z 10sekundowym czasem odradzania?np. przestawić go na 3 albo wyłączyć?

Drugie pytanie dotyczy obserwowania meczu przez zabitych.Można całkowicie wyłączyć to oglądanie(sory za nieprecyzyjność ale gracze chyba będą wiedzieć o co mi chodzi).

Inna kwestia.Jak dodać nowe mapy?Każdy musi jakieś łątki zainstalować czy patche, czy wystarczy ze na serwerze będą zainstalowane.

Proszę o odpowiedzi(linki,artykuły,coś co mnie zainteresuje :slight_smile: ).

http://www.cod4.pl/

http://forum.pclab.pl/t362983.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_4

http://cod4mw.pl/

http://www.callofduty.pl/index.php?opti … &Itemid=93

Problem…

http://www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=6174

Standardowe wstawianie map…

Nie działa.Polska wersja.

Powie mi ktoś obeznany co i jak zrobić z tymi mapami?? :expressionless:

co do mapek to sprawa była przedstawiona pobierasz mapki i kopjujesz tu Call of Duty 4 - Modern Warfare\zone\polish a i musi je mieć zainstalowane każdy z graczy

Była przedstawiona i przecież powiedziałem że to nie działa.Sprawdzałem na swoim serwerze i nie mogłem wejść na mapę.W ModernRcon 0.8 niby mapę wczytuje poprawnie,ale nie ma opcji żeby wejść.Przy ładowaniu wywala błąd…I co jest grane??

Pomoże ktoś?

Przyszły mi do głowy jeszcze 2 inne pytania,ale pomyślałem że nie będę zakładał nowego tematu,więc kontynuuje tu i myślę że może ktoś będzie wiedział co z tymi fantami zrobić…

  1. Jak wyłączyć śledzenie graczy?(hardcore oczywiście i nawet jak wyłączę śledzenie w ModernRecon to i tak to działa,da się coś z tym zrobić?)?

  2. zrobiłem sobie w wyżej wymienionym programie konfig do serva(set.cfg)i jak to zrobić żeby móc załadować te ustawienia na serwer.

Dodam jeszcze(choć nie wiem czy to potrzebne),że stawiam serw dedykowany na LAN.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów…

[424].

Mały update.Już zrobiłem wczytywanie własnego configu,ale sęk w tym że nie wczytuje się cały.Np. mam ustawiony tryb hardcore ale jego np. nie wczytuje.Da się coś z ty zrobić?(w pliku .cfg przy hardcorze jest 1 czyli włączony).?

?

Wie ktoś co z tymi fantami zrobić??

Dobra…poradziłem sobie sam z tym problemem…Tylko niech mi ktoś wytłumaczy po jaką cho… mapy można uruchomić tylko w Modzie, w którym to nie zdobywa się statystyk ;/.

Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku życzę :slight_smile: