Kilka tych samych tematów

We wstępie od razu mówię, że forum bardszo mi się podoba ale na upartego znalazłem wadę żebyści mogli to poprawić i zrobić je eszcze lepsze.

W każdym dziale jest po kilka tematów na ten sam temat vo sprawia, że forum jest bardzo duże. Lepiej by byo jakby było to kontrolowane i sprawdzane czy jest taki temat!

Pozdrawiam!

A myslisz ze nie jest sprawdzane, moderatorzy nonstop usuwają, tematy które się powtarzają.

A co zrobić jak lenistwo userów sięga granic. :roll:

Możemy tylko sugerować korzystanie z forumowej szukajki :slight_smile:

mk230 to czy się powtarzają to zalezy własnie od was, więc należy używać szukajki.

No tak ale możecie usuwać tematy które się powtarzają. Na bieżąco oglądać i w szukajce sprawdzać czy ten temat już jest.

Dam przykład : phpbb chyba z dziesieć razy był taki temat:)

No ale macie rację, że to jednak duże forum i jest problem z tym.

jesteś tu chwile i juz marudzisz :wink: :wink: myslisz że to takie proste jest :):slight_smile:

Oprócz tego, co mówili koledzy pysiu i lazikar jest jeszcze jeden aspekt.

Mianowicie, chociaż tematy są niby takie same (dotyczą tego samego), to jednak różnią się. Każdy dotyczy innego problemu w danej tematyce. Każdy pozostawiony, bo te które się ordynarnie powtarzały - zostały skasowane

No dobra już nie marudzę:)

I Sugerujecie :smiley: Ale wiesz co, powiem ci, że jak masz z czymś problem wchodzisz na swojego posta patrzysz a ktoś pisze Ci: było już sprawdź w szukacje to jest to denerwujące…:slight_smile: Mało tego :stuck_out_tongue: Miałem taką sytuacje na początku uczestnictwa w tym forum… Dostałem odpowiedź: sprawdź w szukajce…Wpisuje, wpisuje…szukałem 10 minut i…** nie znalazłem…:/**Już lepiej jak ktoś linka podaje ale jak dla mnie to też jest denerwujące…:smiley: Ja osobiście staram się nie robić tak i jak narazie mi sie to udaje, przykład masz TU…Zobaczymy jak długo

PoZdro