Kilka wizytówek firm/usług - jedna strona wyboru

Witam serdecznie

 

Mam do Was Panie i Panowie takie pytanie. A mianowicie oferuje kilka różnorodnych usług dla obywateli. Poprzez budowy domów i remonty, a skończywszy na organizowaniu wyprzedaży garażowych. Jednocześnie w sieci mam porozrzucanych kilka swoich wizytówek firmowych. Doszedłem jednak do wniosku, że najlepszym wyjściem dla mnie byłoby stworzenie jednej prostej i przejrzystej multiwizytówki moich usług gdzie każdy mógłby zapoznać się z oferowanymi przeze mnie usługami i przenieść się do wybranej przez siebie podstrony. I teraz moje pytanie:

 

czy gdzieś w sieci można znaleźć darmowe rozwiązania (szablony stron, wizytówka duża itp.), które mógłbym mniej więcej przerobić na taką stronę na której po przywitaniu i opisaniu po krótce każdej z usług mamy np. do wyboru kilka odnośników do pozostałych wizytówek? Jedna duża strona zrzeszająca kilka mniejszych stron.

 

Myślę, że wiadomo o co mi chodzi. Będę wdzięczny za pomoc. Dzięki! Wesołego mikołaja!

 

Wybierz CMS-a, na którym chcesz oprzeć swoją stronę i szukaj szablonów pod frazą: free [CMS] templates.

Do wordpressa jest tego od zatrzęsienia, Joomla nie ma wielu, za to są często wielofunkcyjne.