Kilkadziesiąt trojanów Damaged1 i sto P.Optional.Bon

Witam.

Dwa tygodnie temu rutynowo przeskanowałem komputer programem Malwarebytes który wykrył około 220 zagrożeń z których ponad sto stanowiła P.Optional.BonanzaDeals.Kilka dni temu kupiłem nowego twardziela na którym postawiłem świeży system XP 32 a już przedwczoraj pojawiły się kłopoty ze spowolnionym internetem, oraz działaniem programu W. Mowie Maker i a przy włączeniu Firefoksa łączył się samoczynnie z różnymi stornami internetowymi. Przeskanowałem antywirem AVG który nic nie wykrył.Przeskanowałem Malwarebytes który wykrył około 220 zagrożeń czyli mniej więcej tyle samo co wcześniej na starym twardzielu.Następnie zainstalowałem i przeskanowałem komputer Spybotem który wykrył jeszcze kilka zagrożeń.Dzisiaj zainstalowałem DR.Web i przeprowadziłem skan który wykrył 101 zagrożeń w tym sporo Trojanów Damaged1.

Starego twardziela z systemem podłączałem pod nowego z świeżym systemem.Teraz oprócz nowego dysku 1TB z systemem mam także podłączony dysk 200GB a dysk 250GB z starym systemem jest odłączony.

Posiadam Windows XP 32 z zainstalowanym service pack 3

Logi

http://www.wklej.org/id/1177263/

http://www.wklej.org/id/1177264/

Odinstaluj Spybot - Search & Destroy,SUPERAntiSpyware,dosearches Browser Protecter,

Foxtab.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń)

Pokaż nowy OTL.txt

Zrobione http://wklejto.pl/181447

Czy masz zastrzeżenia do używania programów które odinstalowałem ?

Po prostu za dużo tych programów.Wystarczy Malwarebytes.

Pokaż nowy OTL.txt

ok.

http://wklejto.pl/181452

http://wklejto.pl/181453

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Zrobione.Czy program AdwCleaner usunąć z kompa?

Możesz usunąć.

Dziękuję za pomoc .