Kilku sekundowe rozłączane się Internetu


(Dworacki) #1

Witam, mam problem z kilku sekundowym rozłączaniem się połączenia internetowego. Posiadam Internet radiowy, kartę sieciową( zintegrowana z płyta główną). mianowicie podczas korzystania rozłącza mi się Internet trwa to niekiedy kilka sekund a nawet po kilka minut. Nie mam pojęcia co z tym zrobić. wie ktoś co może być tego przyczyną??? Proszę o pomoc, jeśli jakieś info jeszcze potrzebne proszę napisać. Z góry thx za odpowiedź.

Pozdrawiam dworak16


(Neon1992) #2

Duża odległość od nadajnika, może problemy spowodowane przez warunki atmosferyczne, jeżeli wcześniej było ok?

Ile masz %?


(Dworacki) #3

nadajnik mam bardzo blisko ok 100m, warunki są dobre, nie ma śnieżyc, mgły, silnego wiatru, normalna pogoda. dawniej przy takiej pogodzie śmigało OK. nie rozumiem o co chodzi w %. Możesz jaśniej. Dodam że razem z 2 sąsiadów jestem podłączony do jednego routera na dachu. Pytałem ich to oni tego nie widzą, ponieważ przy normalnym korzystaniu z przeglądarki jest to ciężko wykryć, a ja gram w gry mmorpg i mi wywala, nie jest to ze strony gry, bo wszyscy inni grają.


(Neon1992) #4

Hmm, to może jakiś wirus, tak profilaktycznie wrzuć log z HijackThis na WKLEJ.EU lub WKLEJ.ORG następnie link wklej na forum.


(Dworacki) #5

system bez virusów, tutaj log http://wklej.org/id/45425/


(Neon1992) #6

Fix w HijackThis:

Jednak proponuję wykonać skan ComboFix'em.


(Dworacki) #7

czyli te 2 linijki to ten problem??? i co po skanie combofixem???

btw. gdzie uczą tego co siedzi w tych logach? xD

-- Dodane 27.01.2009 (Wt) 19:52 --

ok, skan combofixem zrobiony, tu masz log do analizy http://wklej.org/id/45444/