Kilkuminutowy brak internetu po włączeniu komputera

Cześć. Ostatnio zauważyłem, że zaraz po włączeniu komputera nie mam dostępu do internetu. Mam trzy komputery podłączone do routera w neo512 i najdziwniejsze jest to, że na każdym występuje ten sam problem. Nie jest to może bardzo duży problem ale trochę denerwuje jak trzeba odczekać z 10 min. żeby wszystko zaczęło działać. Wcześniej nie było takich problemów, pojawiły się dopiero niedawno. Prosiłbym o jakieś wskazówki, jeżeli wiecie w czym problem. Dzięki.

wskazówka:

ZADZWOŃ POD 0 800 102 102

tam rozwiązują wszelkie problemu dotyczące usługi neostrada TP :slight_smile:

jeśli stwierdzą że coś ze sprzętem nie tak to wyślą montera, a sądzę że to jest właśnie wina routera skoro ten błąd wcześniej nie występował :slight_smile:

Dzwoniłem już i babka powiedziała mi, że coś niby mnie blokuje i żebym wyłączył wszystkie zapory i antywirusy. I jak wyłączyłem to niby wszystko było ok, ale nie mogę znowu tak bez żadnej ochrony. A swoją drogą za montera pewnie zabulę, bo router nie od nich, więc chciałem najpierw pomocy na forum.

Otórz , za montera nie zabulisz nic , tylko przeczytaj cytowane Twoje posty przezemnie i odpowiedz sobie na pytanie - po co on ma do Ciebie przyjść? :slight_smile: