killVBS i inne, sprawdzenie loga

Witam, po jakimś czasie zaczął mi (zaraz po włączeniu systemu) wyskakiwać błąd że jakiś script host nie może znaleźć pliku killVBS.vbs, a chwilę po włączeniu jakiejkolwiek gry często zdarza się że komputer jakby “zamarł” niby chodzi, monitor czarny i nawet na reset nie reaguje, tylko muszę odciąć zasilanie i po ponownym włączeniu już jakby jest dobrze…

Oto log z ComboFix proszę o sprawdzenie http://wklej.org/id/58850/.

Dodam jeszcze że niedawno miałem antywira i czuję że on coś mógł namieszać…

Nie widzę tu żadnej aktywnej infekcji, choć widać, że była infekcja “pendrivowa”.

Do Notatnika wklej:

Windows Registry Editor Version 5.00


[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{86913200-fb69-11dd-8acf-0001292403ab}]


[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{bde36270-fb6a-11dd-8ad0-0001292403ab}]

Z Menu Notatnika >> Plik >> Zapisz jako >> Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki >> Zapisz jako > FIX.REG >>

plik uruchom (dwuklik i OK).

Zrestartuj komputer.

jessi

Dzięki, jak na razie widać to pomogło nie ma błędu killVBS i na grach nie “zamiera”.

Jakby się coś jeszcze działo to napiszę…

Dodane 01.03.2009 (N) 18:46

Niestety problem z czarnym monitorem nadal istnieje, włączyłem grę chwilę pograłem i monitor stracił sygnał, ale dźwięk chodził normalnie… wiecie może co to jest?

Dodane 07.03.2009 (So) 20:27

??