King's Bounty Armored Princess Weryfikacja płyty


(Anulka 191) #1

Witam,

nie za bardzo wiedziałam w jakim dziale to umieścić, więc jeśli coś nie tak to proszę o przeniesienie do właściwego. :!:

Mam problem. Zakupiłam 2 lata temu grę King's Bounty Armored Princess. Grałam w nią, szczerze, ze dwa razy. Chciałam znów zagrać no ale niestety były problemy... Na początku z instalacja na XP, więc zainstalowałam na 7. Owszem chodzi ale jest problem z weryfikacją. Wyświetla się komunikat o oprogramowaniu emulsyjnym.

http://republika.pl/blog_zv_5098578/796 ... tytulu.png

Próbowałam z 10 razy ale nic... mam na książeczce z tyłu kod do Kampanii Graczy ale to raczej nie ten klucz, bo nie przyjmuje go. To na pewno oryginalna płyta. Proszę o szybką pomoc! [-o<


(Szymon200897) #2

Cześć,

może używasz jakiego programu do wirtualnych dysków (Daemon itp.). Jeżeli tak to odinstaluj lub wyłącz go i zobacz czy problem nie zniknął.


(Spectatorx) #3

Zaktualizuj sterownik zabezpieczenia gry według podanej tutaj instrukcji:

http://www.star-force.com/support/drivers/

Jeśli nie pomoże dopiero wtedy odinstaluj oprogramowanie emulujące wirtualne napędy, typu: alcohol 52% lub 120%, deamon tools, itp.


(Anulka 191) #4

Wyłączyłam deamon tool ale nie pomogło tak jak i sterownik co kolega Spectator wysłał więc odinstalowałam program emulujący. Jednak problem ten sam :frowning:


(Drobok) #5

Nie masz więcej tego typu programów ?


(Spectatorx) #6

Nie wyłączaj tylko odinstaluj deamon tools, sprawdź czy pomoże.


(Anulka 191) #7

Odinstalowałam.. raczej już nie mam... po za tym tylko ta weryfikacja wszystko psuje :? KB: Legenda działa normalnie! #-o


(Jar Quin) #8

Witam mam nie co inny problem o tuż podczas weryfikacji płyty nie dochodzi do końca pasek i tak zostaje , pasek ciągle pracuje ale nie idzie dalej i tak zostaje i nie wiem co może być nie tak, proszę o pomoc. oto jak to wygląda: http://imageshack.us/photo/my-images/713/11577924.jpg/