Kingsoft Antivirus 2012 - wasze opinie o skuteczności

W sieci jest coraz głośniej o tym bezpłatnym antywirusie, ale na forum portalu niczego nie znalazłem. Z opisów innych stron wynika, że może być to ciekawe rozwiązanie - zarówno jako pierwsza, jak i druga linia obrony (“nie gryzie” się z innym oprogramowaniem antywirusowym). Jeśli ktoś testował ten program, bardzo proszę o opinię.

Z pewnością ma zadatki na dobry, a nawet bardzo dobry program, choć parę istotnych kwestii wymaga poprawy.

W chwili obecnej raczej jako druga linia i bardziej jako uzupełnienie ochrony, aniżeli pierwszoplanowa ochrona jako taka - ale kto wie, może już niedługo :wink: Rzeczywiście z większością AV działa całkowicie bezproblemowo.

Zapraszam na saferoup.pl (obszerny video-test aope oraz bieżące uwagi Forumowiczów)

Tutaj masz dość przystępnie i rzetelnie opisane: http://forum.safegroup.pl/kingsoft-av-2 … t6796.html

Jeżeli chodzi o mnie to naprawdę program jest lekki i jak wspomniałeś można go stosować z innymi av, ma dość dobrą skuteczność, a przynajmniej zadowalającą :smiley:

Dzięki za opinie - pozostaje teraz wypróbować. Mam nadzieję, że nie będzie problemów we współpracy z moim Comodo Internet Security.