Kingston 2x2GB Dual Chanel + 2 GB - Nie będzie zakłóceń?

Witam :slight_smile: Jak w temacie , mam obecnie w komputerze 4 GB ramu - Kingston 2x2 GB DDR3 1333 MHz działające w Dual Chanel …

I teraz moje pytanie , mam troche pieniążków i chciałbym dokupić 2 GB z tym że nie DWIE kości po 1 GB tylko JEDNĄ 2 Gigową kość ponieważ nie chce zająć wszystkich slotów ponieważ za jakiś czas dokupie kolejne 2 gb i wtedy kości kupione teraz poszły by do kosza … , będzie wszystko działało prawidłowo ?

Pozdrawiam :slight_smile:

Powinno działać bez zakłóceń - tylko sporo wolniej (mimo zapewnień Intela - MemoryFlex nie jest jakąś specjalną rewelacją).

Tak właśnie myślałem że może wolniej działać , ale mam tylko 4 sloty na płycie … Obecnie 2 zajęte więc jak teraz kupie 1GBx2 to już wszystkie sloty będą zajęte i jak dokupię kolejne 2 GB za jakiś czas to te będą musiał wyrzucić więc bez sensu :slight_smile:

A dużo wolniej będą pracowały ? Duża różnica jest w porównaniu do Dual Chanel ?

I co to jest to Memory Flex ? :stuck_out_tongue:

Może z innej strony - do czego używasz komputera, że potrzebne Ci aż 6/8 GB pamięci RAM?

Co do Memory Flex, poczytaj np. tu: flex-memory-mode-t398500.html

Gry :slight_smile:

… pokaż mi grę która wymaga 8 GB RAM … :roll:

Ta gra nazywa się “kumpel/sąsiad” - przecież trzeba mieć czym się przed nim popisać :wink:

Oprócz obróbki video/grafiki i ewentualnie dźwięku, nie widzę potrzeby posiadania ponad 4 GB pamięci.

Nie napisałem 8 GB tylko 6 a to różnica :? 8GB napisałem że z czasem , czyli nie jutro czy za dwa dni tylko może to być za rok :slight_smile:

Dodane 27.07.2010 (Wt) 16:53

Ja to nie Ty że się popisuje przed kolegami więc chyba Ci się coś pomyliło kolego :wink:

To czemu pamięci nie dołożysz “z czasem” ? IMHO zamiast wywalać pieniądze w błoto, zacznijzbierać na lepszą kartę graficzną.

Spokojnie , o kartę się nie martw … Jak będzie potrzeba to się ją zmieni :slight_smile: