Kingston 32GB - podróbka czy prawdziwy? Na Allegro b. tanio

Witam,

Chciałabym zainwestować w większej pojemności pendrive i przeczesuję od dwóch dni Allegro. Znalazłam ofertę Kingstona Datatraveler G3 32GB, ale kosztuje on 70,- czyli ok. 30,- taniej niż w sklepach online. Moja wrodzona nadostrożność kazała mi spytać osoby, które się na tym znają, żeby uniknąć bycia nabitym w butelkę. W tej samej cenie jest oferta Sandiska Cruzer Fit 16GB, o którym też myślałam, więc jeśli stwierdzicie, że Kingston to fake, zapewne wybiorę jakiś 16GB. Z góry Wam bardzo dziękuję za pomoc, opinię i sprawdzenie aukcji. (a, jeszcze jedna rzecz zwróciła moją uwagę - allegrowicz ma w swoich aukcjach ten sam pendrive za 20,- więcej, myślałam, że różni się przesyłem/odczytem danych, ale to ten sam, więc nie wiem co myśleć już)

http://allegro.pl/pendrive-kingston-32-gb-white-violet-wyprzedaz-i2192676321.html?source=ob

Claire ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Akurat ta aukcja (32GB) się skończyła.

Ten sam użytkownik zaczął sprzedawać również Kingstony 16 GB za 39 PLN.

Łącznie zakupu na obu akcjach dokonało co najmniej 14 osób i na razie brak jest komentarzy dotyczących tych aukcji.

Zauważyłem pomyłkę w tej drugiej aukcji.Cytuję:

"przedmiotem aukcji jest ekskluzywny pendrive renomowanej firmy Kingston

w powalającej cenie 69 zł gorąco polecam".

Tymczasem cena wynosi 39 zł.Widocznie używał tego samego szablonu.

Najlepiej zadzwonić do sprzedającego w razie wątpliwości.

Cena może rewelacyjna ale prędkości zapisu/odczytu przeciętne.

Sprzedający budzi niezbyt wielkie zaufanie. Nie ryzykowałbym. Lepiej dopłacić, a mieć coś porządnego.

Nie muszą być podróbkami. One mają słaby maksymalny odczyt i zapis (10/5 MB/s). Sam kupiłem Patriota 8GB ale z odczytem 27 i zapisem 25MB/s za 59 zł w Komputroniku, więc ceny uważam za realne.