Kingston czy Goodram?

Zależy jaki model, ale ja bym dał minimalnie wyżej Kingston co nie znaczy że Goodram jest zły, są one porównywalne :smiley:

Kingston

goodram (dobre bo polskie!)

Jak widzisz pytanie co jest lepsze nie ma większego sensu :smiley: Gdybyś podał konkretne modele to wtedy moglibyśmy ci pomóc.

Goodram, nigdy nie ufałem kingstonom, straszliwie kiepska jakość kości…

Ale tu też zależy od konkretnych modeli, no i jak wspomniał mati75… dobre, bo polskie :stuck_out_tongue:

O dobry temat, właśnie stoję przed zmianą pamięci RAM w laptopie. Obecnie mam 2GB Samsung i 1 GB firmy Nanya oba DDR2 667 teraz zmierzam zakupić 2x2 GB i nie wiem jaka firma czy Kingston czy Goodram a może coś innego do laptopa?

Co w nich jest polskie? nalepka? xD

Są składane w PL

GoodRAM - relacja z wizyty w firmie Wilk Elektronik SA

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2902

też zależy o co chodzi pendrivy kingstona są lepsze a ramy minimalnie lepsze są goodramy

http://icomp.pl/produkty.php?sid=pamieci-249 lepsze, z tymi kingstona co Podałeś link są problemy.

Dodam, że bezpieczniej w sieci np. Allegro kupić Goodramy bo masz gwarancję, że są oryginalne. Co do tych drugich - karty SD, pendrivy - kupa podrób, Kingston stara się zmieniać obudowy żeby ciut wyprzedzić Chiny w podróbach.

Kości RAM Kingstona także podrabiane i to nie tak rzadko…

pozdrawiam

GEiL. To moje zdanie. Miałem Kingstony, które niestety grzały się do tego stopnia, iż pojawiał się Blue Screen. Dałem sobie z nimi spokój. Teraz mam GEiL’a i zero, dosłownie żadnych problemów. Także proponuję Ci poczytać inne Fora na ten temat, zanim dokonasz trafnego wyboru :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Mam takie pytanie czy firma Wilk Elektronik SA jest w Łaziskach Górnych ul. Mikołowska 42, bo jak tak to mam do niej dosłownie 15 min na nogach :smiley:

Szczerze to słyszałem że robią ramy, ale tylko przypuszczałem, że goodramy, ha teraz wszystkie zestawy na goodramach będę podawał :stuck_out_tongue:

Ps. mój kumpel mieszka na Mikołowska 44, zaraz obok tej firmy, miliony razy tamtędy przechodziłem.