Kino domowe Akira czy warto?


(Arcin11) #1

Czy warto kupić kino domowe takiej firmy ? zastanawiam się czy nie kupić bo cena jest bardzo atrakcyjna kolumny i jeszcze amplituner do tego pewnie szajs ale słyszałem od kogoś ,że fajnie grają sam niestety nie mam możliwości sprawdzenia tego.

np. te http://allegro.pl/item199149556_kino_do ... nerem.html

lub

http://allegro.pl/item196479234_kino_do ... sniki.html

jeżeli ktoś miał styczność z tymi głośnikami prosze o opinie lub polecenie jakiegoś podobnego kina w podobnej cenie z możliwością podpięcia też do komputera bo chce potestować też na kompie te "5.1".


(Szymon Stępniewski) #2

Weź dołóż trochę kasy i kup coś z np. Philipsa :wink:


(Arcin11) #3

Podaj konkretny model ale dlaczego akurat philips wiesz jak te grają drewno dobrze podobno wytłumione i parametry nawet... ??

a philips mi się kojarzy z kicznym plastikiem i ogólnie to nie bardzo.


(Bambo 5) #4

źle ci się kojarzy to jest dobra firma


(Skr3czu) #5

Nigdy nie kupuj takiego sprzetu na allegro ;] .I tak jak mowia koledzy philips.


(Arcin11) #6

ok rozwine wypowiedź

No co ty..? :mrgreen: .Jednak musze sam odsłuchać bo jak brzmią plastikowe philipsy to ja wiem

ehh facet znam się troche na głośnikach wiem jak brzmi

plastikowy philips

a jak porządne kolumny z głośnikami pioneer,yamaha plus wzmacniacz onyko.sony,denon w sklepach słuchałem wielu zestawów nawet dali czy elac wiem jak brzmią cudowne suby JBL itp. a ty mi mówisz o philipsie ludzie ... ps. nie znosze tej firmy w produkcji głośników oni mają dobre ale odkurzacze i monitory CRT lol gdybym miał więcej kasy na ten cel to bym wiedział co robić (od razu gotowy zestaw yamahy bo pewien miałem na oku :mrgreen: ) ale nie mam więc Akiry tylko nie znam tej firmy (a musicie przyznać ,że cena jest niezwykle atrakcyjna)

więc pytam się o opinie jakie głośniki tam są jak amplituner się sprawuje na zdjęciach wygląda na solidny ,zastosowane,magnesy, ogólne wrażenia z odsłuchu.prosze od odpowiedź wSZtm wiem ,że on jest "obcykany" w tych sprawach.