Kino domowe LG HT554PH

Ostatnio chciałem wziąć się za to moje kino domowe, leżało kilka lat nieużywane  i tutaj pytanie, jak je podłączyć pod komputer? O ile jest taka możliwość.

Jaki przewód muszę kupić żeby go podpiąć pod PC? I jeśli zakupie owy przewód gdzie mam go włożyć w tym kinie? Sporo jest tych wejść ale intuicja podpowiada mi żeby wtykać go to portu oznaczonego na zielono XD

 

Edit:

Mam zakupić przewód jack-jack i podpiąć go do portu zielonego Copposite? Dobrze myślę?

15696752_794671424004693_739939448_o.jpg

Musisz kupić kabel mini-jack - chinch i podłączasz pod wejście oznaczone input.

Twoja koncepcja się nie uda. Component to złącze wideo, w dodatku musiałbyś podłączyć 3 przewody aby uzyskać obraz.

http://www.x-kom.pl/p/64382-kabel-audio-gembird-minijack-2x-chinch-m-m-15m.html będzie ok?

Tak będzie właściwy. Polecałbym tylko kupić coś lepszego jakościowo. Te tanie nie trzymają się zbyt pewnie w gnieździe i wyraźnie pogarszają jakość dźwięku. W końcu to połączenie analogowe.

Dobrze, bardzo dziękuje za pomoc

Wesołych Świąt!

a tak z ciekawości, czemu odwróciłeś zdjęcie? :smiley: patrze, patrze i myślę co to za ruski wynalazek, dopiero po chwili skojarzyłem :smiley:

Jeśli masz kartę dźwiękową niezintegrowaną to prawdopodobnie mógłbyś też podłączyć pod złącze OPTICAL.

 

#Longhorn2009

A czy wejście chinch nie jest złączem cyfrowym? A optyczne analogowym?

Chinche oznaczone AUX to analog. Optycznie także jest możliwość podłączenia, w standardzie toslink. W komputerze musi być takie wyjście wtedy (aktualnie rzadkość w przypadku zintegrowanych kart dźwiękowych).

Nie chciało mi się bardziej wyjmować tego wynalazku i zrobiłem przednią kamerą telefonu więc pewnie dlatego :P