Kirownica niedziało na nowym komputerze

Witm dwa lata temu dostałem na gwiazdkę kierownice Kierownica Speed-Link SL-6698 4in1 Leather Power Feedback Wheel wszystko było ok działała bez zarzutu lecz gdy kilka miesięcy temu dostałem nowego kompa podłączyłem ją i już nie działała :frowning: . Komputer ją odczytuje normalnie tylko na kierownicy nie świecą się żadne kontrolki. Sprawdzałem na starym kompie i działa jak kiedyś mogłem normalnie grać. Dodam jeszcze że kierownica nie jest odczytywana w żadnej grze. Jeśli ktoś wie coś na ten temat proszę piszcie.

jaki masz komputer? Zapomniałeś o jednej podstawowej sprawie, nie masz zainstalowanych sterowników do swojej kierownicy… :lol: :lol: :lol: :lol:

. Jeżeli kupowałeś kierownicę powinna do niej być dołączona płytka CD ze sterownikami. jak nie to musisz znaleźć je w internecie… :o :o :o :o

Nie no spoko jakaś płytkę mam tylko nie wiem czy na niej są wogle te sterowniki bo instaluje to co jest na tej płytce i i tak nie działa

Dodane 02.01.2010 (So) 19:28

Znalazłem nawet w necie sterowniki do tego modelu zainstalowałem i nic kompletnie nic !!