KIS 2009 czy 2010 Lepszy na Windows 7

Jak w temacie na którą wersję się zdecydować ? Czy instalując wersję KIS 2010 będę również posiadał wsparcie techniczne czy tylko dotyczy ono produktów dostępnych na polskiej polskojęzycznej witrynie ?

Zawsze warto sięgać po nowsze rozwiązanie. Ja zawsze staram się być na bieżąco i kupować antywirusy jak najbardziej aktualne. Według mnie wersja 2010 będzie dużo lepsza.

Ja z doświadczenia nie polecam nowego KISa na Win7.

Miałem tą darmową Betę, którą to Kasper promował.

Jakiś czas działało dobrze, ale po którejś tam aktualizacji z rzędu system się zawieszał.

Teraz mam MSE z MS :slight_smile:

Jest 1 : 1 , tyle wiadomo po tym co i przed założeniem tematu :stuck_out_tongue:

No, ale to była Beta. Nie odradzaj, użytkownikowi komputera, ponieważ Beta Ci źle działała. Najlepiej będzie, jeżeli sam spróbuje obydwie wersje - Kaspersky chyba ma triale - i wybierze odpowiednią dla siebie.

Zachęcam do sprawdzenia też innych antywirusów. Może znajdziesz coś lepszego dla siebie od Kasperskiego.

Na razie jest dostępna oficjalna wersja 2010 po angielsku,działa wyśmienicie,pełna współpraca z “centrum akcji”,na 2009 już tego nie ma,"centrum akcji"pokazuje brak zainstalowanej ochrony co nie znaczy że “Kacper” nie działa,jednak polecam KIS 2010,do końca lipca będzie wersja PL.to robię przesiadkę,no i czekam na Nortona 2010.

KIS 2010 PL będzie do końca lipca? Z tego co ja wiem to na przełomie sierpnia i września. Skąd masz takie informacje?

Klik,stąd moje informacje.

I gdzie ta polska wersja ?

http://support.kaspersky.com/pl/kis2010 … =208280234

Link niby ma prowadzić do wersji 2010 a jest tam 2009

A wiecie może czy KIS 2010 będzie w pełni współpracował z Windows 7?

Tak.