KIS 2009 ENG a licencja

witam

jestem w UK i jest akurat promocja na KIS

czy jak kupię tu KIS to mogę ściągnąć polską instalkę z dobrychprogramów i aktywować używając kodu aktywacyjnego z wersji UK?

Czy to jest wersja “pudełkowa”, czy tylko otrzymasz kod aktywacyjny? Czego dotyczy promocja? Zawsze najlepiej spytać się w Kaspesky Lab. Jeżeli jest to tylko kod aktywacyjny a program musisz ściągnąć ze strony Kaspersky albo np “dobrych programów”, to myślę, że możesz używać polskiej wersji. Ale to tylko moje zdanie. Nie wiem, czy aktualizacja jest taka sama w Polsce i UK.

promocja jest half price

http://direct.tesco.com/q/R.205-1697.aspx

baza danych wydaje mi się, iż jest taka sama na cały świat?

klucze są uniwersalne, bez przyporządkowania do konkretnych wersji językowych, więc raczej na 100% będzie działać bezproblemowo

zresztą to chyba jest aż tak rewelacyjna promocja, za tyle to w Polsce tez możesz nabyć KIS 2009

No to sobie odpowiedziałeś. Ja też tak samo myślę ale kiedyś się zapytam o to w Panelu Klienta, bo jestem zarejestrowanym użytkownikiem KIS 2009. Ciekawi mnie, ile Ciebie to kosztuje. Mnie, jako kontynuacja = 118 zł. :smiley:

Dodane 02.03.2009 (Pn) 15:53

Witam!

Zadałem pytanie w Panelu Klienta Kaspersky i dostałem odpowiedź, że warunki licencji wymagają, aby używać takiej wersji językowej, jaką się wykupiło. Tak więc możesz używać wersji angielskiej, jeżeli wersję angielską kupiłeś. Tylko angielską wersję KIS 2009!!