KIS 2011 Kontynuacja licencji

Za 9 dni kończy mi sie licencja na KIS 2011 więc dzisiaj rano złożyłem zamówienie i wpłaciłem kasę i kod nowy przyszedł.

Pospieszyłem sie ale mówie zanim dojdzi to mówie z tydzień a tu nie całe 8h szok.

Mam pytanie czy mogę wprowadzić ten kod za 9 dni czy te 9 strace z tej nowej licencji?

A co pisze w mailu, w którym przyszedł nowy kod? Albo na stronie Kaspersky’ego?

Zresztą… to chyba jasne i logiczne, że jak teraz przedłużysz licencję, to 23. stycznia 2012 KIS będzie marudził, że już jutro kończy się roczny abonament. A jak poczekasz do końca obecnego okresu i wklepiesz nowy kod 2 lutego br, to do kiedy będzie KIS aktualny i zarejestrowany? No, do kiedy? :smiley:

Panie modraliński jakbym znał odpowiedź na to pytanie to bym nie zadawał go tu.

Ależ proszę kolegi, nie ma potrzeby, żeby się kolega tak unosił…

Przecież cały czas próbuję ci powiedzieć, że licencja jest ważna rok (12 miesięcy, 365 dni) od momentu wpisania kodu i nie ma większego sensu wprowadzać go wcześniej. Zwłaszcza, że stary kod jest wciąż ważny [*] a tym samym KIS licencjonowany.

[*] jakbyś sobie np jutro zafundował formata i reinstal systemu to wprowadzając zeszłoroczny kod miałbyś w pełni legalnego, działającego jeszcze 7 dni KIS-a. Mimo tego , że Kaspersky zanotował sobie gdzieś w swoich komputerach, że kupiłeś już licencję na następny rok.

Możesz wklepać już teraz. Kis sam zacznie korzystać z tej licencji po skończeniu się poprzedniej.

Nie do końca jest tak jak szanowny kolego mówisz gdyż to samo pytanie wysłąłem do suportu napisałem je również tutaj bo coś sie ociągali i oto jaką odpowiedź otrzymałem:

Otóż jeżeli stara licencja ma mniej niż 14 deni do końca to gdy wprowadzimy nowy kod/klucz czasy sie zsumują z tym tylko że stara musi mieć mniej niż 14 dni to wygaśniećia.

Jaki ma sens więc wprowadzania kupowanie kodu wcześniej ano taki że pozbywamy sie w ten sposób tych ciągłych monitów o kluczI kolorystycznie również odczujemy różnice bo kaspersky na nowo rozbłyśnie zielonym kolorem bo od kiedy zaczął wołać o klucz zmienił kolor na jasny brąz i wyświetlał że istnieje zagrożenie . Tak czy owak temat do zamknięcia.

A monity są wkurzające bo przy oglądaniu filmów bynajmniej u mnie wyłaziło z każdego odtwrzacza tylko po to aby szanowny kacper poinformował mnie o krótkim okresie licencji

Gdy wprowadziłeś kod aktywacyjny do KIS 2011 na 9 dni przed wygaśnięciem starej licencji, to zachowujesz te 9 dni. Czyli masz 365 + 9 = 374. Wprowadzenie kodu aktywacyjnego na 14 dni przed upływem starej licencji zachowuje okres starej licencji, który pozostał. Sprawdź to na dole panelu KISa ile dni licencji ci zostało.

Kolego Kiss, nieprawda. Mam w tej chwili zainstalowany KIS, na którym straciłem dwa tygodnie licencji dlatego, że pospieszyłem się z wpisywaniem nowego kodu. Proponuję zatem autorowi wątku poczekać chwilkę i nowy s/n wpisać w ostatnim dniu starej licencji. To nic nie kosztuje a zyskasz kilka bezcennych dni. Pozdrawiam

http://support.kaspersky.com/pl/kis2011 … =208282026

Witam , Panowie KIS informuje nas /start systemu/o kończącej się licencji na 14 dni przed końcem . I już wtedy można wpisywać nową . Akurat tak się stało dziś w przypadku mojej licencji . Wklepałem nowy numerek i mam “nowy + 14 dni” . Pozdrawiam .

PS.

Robiłem to już parę razy , nigdy nie czekając do ostatniego dnia .

Warto kupić kisa 2011 używałem jak dopiero co wszedł i miałem z nim same problemy wyłączał się itp.

i wobec tego przeszedłem na avasta

jest już ok:P

Użytkowałem na Windows 7 64 bit

ale teraz bym kupił licencję 3 stanowiskową aby zainstalować na stacjonarnym i netbooku(w7 starter)

Mam jeszcze przez pół roku ważną licencję na “kis 11”. Nie oznacza to że z niego korzystam. Wysadziłem go w powietrze jak stwierdziłem, że w pierwszej kolejności zajmuje się on samym sobą. Przeciąża procesor a tym samym drastycznie spowalnia komputer, robiąc w tle bliżej nie określone czynności. Nawet na świeżym systemie. Poz tym puszcza różne śmieci. Zainstalowałem Avasta i mam spokój. Nigdy więcej nie zainwestuję w av lub kis “Kaspersky”.

…zamula zamula… A czy darmowy Avast posiada firewall jak KIS? Kontrola rodzicielska? Antyspam, Sandbox i inne rzeczy? Więc skąd zdziwienie, że chodzi wolniej niż o niebo uboższy Avast? W Avaście jest po prostu mniej pracujących modułów!

To tak jakbym powiedział, że nigdy nie kupię FIFA2011 bo zamula mi kompa gorzej od Sensible Soccer zapuszczonego na emulatorku Amigi #-o Jakość kosztuje, ot co.

Odnośnie Kasperskiego i aktualizacji. Wygenerowanie kodu nie jest jednoznaczne z jego rejestracją, więc spokojnie, można wprowadzić później.

Tak, na stronie Kasperskich jest napisane o 14 dniach przed i po rejestracji przedłużenia…jednak spotkałem już takich, którym nie doliczyli posiadanych dni do licencji. W takim razie pozostaje jedynie kontakt z ich supportem i upominanie się o swoje :slight_smile:

Darmowy avast nie posiada firewalla korzystam z zapory systemu windows i jakoś mi starcza:D

Kontroli rodzicielskiej też nie ma,coś tam jest co sprawdza pocztę e-mail czego ty oczekujesz po darmowym programie w płatnej wersji pewnie ma więcej funkcji

Mnie wkurzało zawsze coś jednego w kis co wprowadzili od jakieś tam wersji wszelkie instalki wolniej się uruchamiają bo on chyba je skanuje

Ja mam KIS i mi nie zamula, wystarczy odpowiednio go ustawic. Niektorych funkcji nie uzywam, wiec je wylaczam, inne za to sa ustawione na maksymalna ochrone i jakos sobie poczyna ;]